کد خبر : 1861374 | 05 دی 1401 ساعت 16:55 | 8.9K بازدید | 5 دیدگاه

موریاسو در تیم ملی ژاپن ماندنی شد

فدراسیون فوتبال ژاپن به هاجیمه موریاسو اعتماد دارد و به این ترتیب او بعد از جام جهانی به کار خود در تیم ملی ژاپن ادامه خواهد داد.

موریاسو در تیم ملی ژاپن ماندنی شد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ژاپن در جام جهانی ۲۰۲۲ عملکرد خوبی از خود نشان داد. ژاپن در گروه مرگ توانست برابر دو تیم بزرگ اسپانیا و آلمان به پیروزی دست پیدا کند و به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شود.

سامورایی ها در یک هشتم نهایی هم عملکرد خوبی برابر کرواسی داشتند اما درخشش سنگربان جوان کروات ها باعث شد تا آنها در ضربات پنالتی شکست بخورند و از دور رقابت ها حذف شوند.

1773619

طبق اعلام خبرگزاری کیودو ژاپن، سران فدراسیون فوتبال ژاپن به هاجیمه موریاسو سرمربی تیم اعتماد و ایمان دارند و این مربی جوان به کار خود بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ ادامه خواهد داد. این رسانه ژاپنی اعلام کرد که به زودی  این خبر به صورت رسمی اعلام می شود تا موریاسو تیم را آماده جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ کند.

از مارسلو بیلسا به عنوان جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی موریاسو نام برده می‌شد که به نظر می‌رسد در نهایت فدراسیون فوتبال ژاپن تصمیم گرفت که به این سرمربی ۵۴ ساله اعتماد کرده و او را در پستش ابقا کند.

موریاسو به نخستین سرمربی در تاریخ فوتبال ژاپن تبدیل شد که بعد از جام جهانی به کار خود در نیمکت سامورایی ها ادامه می دهد.

دیدگاهها