کد خبر : 1864175 | 21 دی 1401 ساعت 16:23 | 31.5K بازدید | 15 دیدگاه

به دلیل درگیری در دیدار اتلتیکو-بارسا

رسمی: مهاجم بارسلونا 2 جلسه محروم شد

فران تورس، مهاجم بارسلونا، و استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو مادرید، از همراهی تیم‌شان در دو بازی بعدی محروم خواهند بود.

رسمی: مهاجم بارسلونا 2 جلسه محروم شد

به گزارش "ورزش سه"، دقایق پایانی بازی یکشنبه شب اتلتیکو مادرید و بارسلونا با تنش و درگیری بسیاری همراه بود. اوج این تنش را در دقیقه 2+90 شاهد بودیم؛ جایی که یک درگیری شدید بین فران تورس و استفان ساویچ به وجود آمد و بعد از اجرای چند فن کشتی فرنگی و کشتی کچ توسط بازیکنان دو تیم به اخراج هر دو نفر انجامید.

1790425

فران تورس که در دقیقه 57 به جای آنسو فاتی وارد زمین شده بود، در گوشه ای از میدان بر سر تصاحب توپ وارد یک درگیری همه جانبه با ساویچ شد. در این درگیری انواع فنون قانونی و غیرقانونی را شاهد بودیم؛ چنگ زدن، سیلی زدن، کشیدن مو، ضربه با آرنج و حتی گاز گرفتن! در شرایطی که بعد از رخ دادن این اتفاق، شاهد ادامه درگیری بین دیگر بازیکنان دو تیم بودیم، خوزه مونوئرا، داور بازی، تصمیم گرفت تورس و ساویچ را با کارت قرمز جریمه کند.

1790426

 داور در گزارش خود از دعوای این دو بازیکن نوشته بود که آنها در شرایطی که جدال بر سر توپ نبود، با یکدیگر درگیر شده و با گرفتن گردن یکدیگر برای ثانیه هایی جو بازی را مختل کردند.

امروز حکم نهایی دو بازیکن اعلام شد و آنها 2 جلسه محروم خواهند بود. به این ترتیب تورس دو بازی بعدی بارسا برابر ختافه در نوکمپ و خیرونا(زمین حریف) را از دست خواهد داد و ساویچ نیز نمی تواند اتلتیکو را برابر آلمریا و وایادولید همراهی کند.

لازم به ذکر است که بارسلونا در دو بازی بعدی روبرت لواندوفسکی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

دیدگاهها