کد خبر : 1866149 | 02 بهمن 1401 ساعت 14:38 | 36.3K بازدید | 6 دیدگاه

دی‌پل همچنان مغضوب هواداران

قهرمان جهان دوباره در متروپولیتانو هو شد

رودریگو دی‌پل، هافبک تیم ملی آرژانتین و اتلتیکو مادرید، یک بار دیگر در ورزشگاه متروپولیتانو با سوت‌های اعتراضی هواداران اتلتیکو روبرو شد.

قهرمان جهان دوباره در متروپولیتانو هو شد

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته اتلتیکو مادرید در متروپولیتانو کار دشواری برای پیروزی مقابل وایادولید نداشت و با سه گلی که تا دقیقه 28 زد، پرونده بازی را به سود خود بست. با این برد اتلتیکو به رده چهارم برگشت.

1782677

در دقیقه 56 بازی، رودریگو دی‌پل، ستاره آرژانتینی اتلتیکو، وارد میدان شد در حالی که بخش‌های زیادی از ورزشگاه علیه او سوت زدند. هواداران اتلتیکو به هیچ وجه از عملکرد دی پل در ماه‌های اخیر راضی نیستند و معتقدند او تمام توان خود را برای تیم در زمین نگذاشته و تیم ملی آرژانتین را به اتلتیکو ترجیح داده است. این برای اولین بار در سال جدید میلادی بود که دی‌پل در متروپولیتانو به میدان می رفت. او در بازی کوپا دل ری برابر لوانته در ترکیب ثابت اتلتیکو قرار داشت ولی دیشب کار را از روی نیمکت شروع کرد.

1792204

ماه گذشته و در بازی اتلتیکو برابر الچه نیز دی‌پل به شدت هو شده بود. قبل از شروع مسابقه و در تجلیل از سه آرژانتینی قهرمان جهان اتلتیکو در متروپولیتانو، مولینا و کوریا تشویق شدند ولی وقتی گوینده ورزشگاه نام دی‌پل را صدا زد، هواداران علیه او سوت زدند. دی‌پل دیرتر از همه به تمرینات اتلتیکو برگشت و اعلام کرده بود که مصدوم است. لازم به ذکر است که او تا 2026 قرارداد دارد.

دیدگاهها