کد خبر : 1866174 | 02 بهمن 1401 ساعت 16:01 | 47.1K بازدید | 7 دیدگاه

زوبیمندی تا پایان فصل در سوسیداد

ستاره موردعلاقه ژاوی به آرسنال نه گفت

مارتین زوبیمندی که سخت موردعلاقه ژاوی و بارسلوناست، پیشنهاد خوب باشگاه آرسنال را رد کرد و تا پایان فصل ماندنی خواهد بود.

ستاره موردعلاقه ژاوی به آرسنال نه گفت

به گزارش "ورزش سه"، مارتین زوبیمندی، هافبک رئال سوسیداد، جدی ترین گزینه بارسلونا برای جانشینی سرخیو بوسکتس است. کاپیتان بارسا در پایان فصل قراردادش تمام می‌شود و گفته می‌شود قصد تمدید ندارد. برای جانشینی او ژاوی بیش از همه روی زوبیمندی نظر مثبت دارد، ولی این بازیکن 21 ساله آینده‌دار اخیرا قراردادش با سوسیداد را تا سال 2027 تمدید کرد و سپس گفت که تمدید کرده تا بماند و قصد جدایی ندارد.

1794064

بارسلونا تنها باشگاه خواهان زوبیمندی نیست و طبق ادعای دیلی میل، آرسنال برای جذب او در انتقالات زمستانی پیشنهادی 60میلیون یورویی به سوسیداد ارائه کرد که با پاسخ منفی بازیکن و نیز باشگاه روبرو شد. زوبیمندی تاکید دارد که نمی‌خواهد تیمش را در نیم فصل تنها بگذارد و باشگاه نیز برای فروش او 90میلیون یورو درخواست کرده بود. زوبیمندی یکی از مهره‌های موثر سوسیداد در فصل جاری است و کمک کرده تا آبی و سفیدها در رده سوم لالیگا قرار بگیرند. او قطعا تا پایان فصل ماندنی است، ولی در تابستان شاهد رقابتی بزرگ بین بارسا، آرسنال و نیز منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن او خواهیم بود.

دیدگاهها