کد خبر : 1866201 | 02 بهمن 1401 ساعت 17:35 | 19.3K بازدید | 8 دیدگاه

لیگ برتر والیبال؛

شگفتی بزرگ در ارومیه: ترمز قهرمان آسیا کشیده شد

شهرداری ارومیه در ادامه روزهای خوب خود موفق شد تیم پرافتخار پیکان را هم شکست دهد.

شگفتی بزرگ در ارومیه: ترمز قهرمان آسیا کشیده شد

به گزارش "ورزش سه"، در سومین دیدار هفته بیستم، شهرداری ارومیه در سالن غدیر میزبان پیکان تهران بود و در خانه موفق به شکست سه بر صفر پرافتخارترین تیم لیگ برتر شد تا انتقام شکست سه بر یک دور رفت را از پیکانی‌ها بگیرد.

شاگردان سیدجهانگیر سیدعباسی در تیم شهرداری ارومیه ست نخست را با پوئن 19 بر 25 واگذار کردند اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیازات 25 بر 20، 25 بر 23 و 25 بر 18 حریف را مغلوب خود کرد و نهمین پیروزی خود را جشن گرفت تا با 25 امتیاز همچنان در جایگاه دهم جدول باقی بماند.

آخرین شکست پرافتخارترین تیم لیگ برتر مردان به تاریخ 25 آبان ماه بازمی‌گردد که مقابل نیان الکترونیک سه بر دو نتیجه را واگذار کرد و شهرداری ارومیه پس از 9 هفته برد متوالی پیکانی‌ها ششمین شکست را به این تیم تحمیل کرد.

پیکان تهران هم با 14 برد و 44 امتیاز فعلا در جایگاه دوم باقی ماند تا نتیجه مسابقه شهداب یزد با راه‌یاب ملل مریوان مشخص کننده جایگاه نهایی تیم‌ها در دو رده دوم و سوم جدول باشد.

عباس امانی، مسعود قاری، مرتضی اکرمی و مجتبی بیداریان به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند و آرمین افشین‌فر بازیکن پیکان تهران تنها کارت زرد این دیدار را به خود اختصاص داد.

این مسابقه 115 دقیقه‌ای 2500 تماشاگر داشت البته هجوم علاقه‌مندان باعث شکسته شدن در سالن و ورود بیش از 30درصد ظرفیت مجاز ستاد ملی مبارزه با کرونا شد.

دیدگاهها