کد خبر : 1866298 | 03 بهمن 1401 ساعت 09:59 | 10.1K بازدید | 2 دیدگاه

لژیونرها؛

آماده‌ترین نسخه ستاره ایرانی در روسیه می‌درخشد

اورال اوفا در شب درخشان امیرحسین اسفندیار موفق به ثبت یک پیروزی آسان شد.

آماده‌ترین نسخه ستاره ایرانی در روسیه می‌درخشد

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین اسفندیار یکی از لژیونرهای والیبال ایران در این فصل از مسابقات اروپایی محسوب می شود. این بازیکن که در پست دریافت کننده قدرتی به میدان می‌رود، بعد از درخشش در لیگ ملت‌ها و پس از آن قهرمانی جهان چشم چند باشگاه را به خود جلب کرد اما نهایتاً تصمیم گرفت لیگ روسیه و تیم اورال اوفا را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کند.

اسفندیار از همان ابتدای حضور در تیم روسیه‌ای به یکی از بازیکنان کلیدی آن‌ها تبدیل شده و نمایش‌های درخشانی را هم از خود ارائه داده است. البته اوفا چند هفته‌ای دچار بحران شده بود و از نتایج خوب این تیم دیگر خبری نبود اما به نظر می‌رسد که آن‌ها دوباره به روند خوب خود بازگشته‌اند.

اورال اوفا شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ روسیه مقابل ساموتلور قرار گرفت و موفق شد به راحتی هرچه تمام‌تر حریف خود را در سه ست متوالی شکست دهد. اوفا در این بازی به ترتیب با نتایج 25-15، 25-14 و 25-22 حریف خود را از پیش رو برداشت تا به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کنند.

1794328

امیرحسین اسفندیار در این بازی هم مانند اکثر مسابقات این فصل درخشان ظاهر شد و به تنهایی 18 امتیاز کسب کرد تا نشان دهد که در بهترین فرم خود به سر می‌برد.

دیدگاهها