کد خبر : 1866481 | 04 بهمن 1401 ساعت 11:25 | 3.5K بازدید | 1 دیدگاه

خاچانوف: خودم را دوباره کشف کرده‌ام

نفر پانزدهم رنکینگ جهانی تنیس حرفه‌ای مردان درباره حضور غیرمنتظره‌اش در مرحله نیمه‌نهایی نخستین گرنداسلم 2023 در استرالیا اظهارنظر کرد.

خاچانوف: خودم را دوباره کشف کرده‌ام

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، کارن خاچانوف به دنبال پیروزی برابر سباستین کوردا و صعود به نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا گفت: نیمه‌نهایی در دومین گرند اسلم متوالی برای من یک نتیجه عالی است. مسابقه آن‌طور که من می خواستم تمام نشد. من فکر می‌کنم که تا یک نقطه خاصی حریف، بسیار رقابتی بود. سباستین یکی از دوستانم یعنی دانیل مدودف را شکست داد و برابر هوبرت هورکاچ نیز در پنج ست پیروز شد. او تنیس بسیار خوبی بازی می‌کند که جای تشویق دارد.

این تنیسور اهل روسیه که پس از رسیدن به نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا به رده پانزدهم رنکینگ جهانی صعود کرد، افزود: راستش را بخواهید احساس خوبی دارم. از سطح فنی و نحوه رقابت خود بسیار خوشحالم و برای نخستین بار اینجا در استرالیا منتظر نیمه‌نهایی هستم. فکر می‌کنم به نوعی خودم را دوباره کشف کردم. من همیشه به خودم ایمان داشته‌ام اما وقتی نتایج عالی می‌گیرید، نشان می‌دهد که چه کاری می توانید انجام دهید. بنابراین شروع به باورهای بیشتر می‌کنید. این باور و اعتماد به نفس بعد از تنیس آزاد آمریکا خیلی بیشتر شد. امیدوارم به پیشرفت خود ادامه دهم.

کارن خاچانوف در مرحله نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا با برنده مسابقه استفانوس تسیتسیپاس (یونان) و یری لگچکا (جمهوری چک) رقابت خواهد کرد.

دیدگاهها