کد خبر : 1866513 | 04 بهمن 1401 ساعت 13:25 | 30.4K بازدید | 5 دیدگاه

خشم مربی اخراجی بایرن: تشکر از همه جز ناگلزمان!

تونی تاپالوویچ، مربی دروازه‌بان‌های اخراج شده بایرن مونیخ، با انتشار پستی از تمام مربیانی که با آن‌ها کار کرده بود یاد کرد اما نامی از یولیان ناگلزمان نبرد.

خشم مربی اخراجی بایرن: تشکر از همه جز ناگلزمان!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن مونیخ روز گذشته اعلام کرد که همکاری‌اش با تاپالوویچ را قطع کرده و این مربی دیگر به عنوان مربی دروازه‌بان‌های این تیم فعالیت نخواهد داشت. 
او در طول دوران حضورش در این باشگاه با بسیاری از مربیان بزرگی که روی نیمکت این تیم حضور داشتند کار کرد و حتی در دوران هانسی فلیک ترفیع گرفت و به عنوان دستیار این مربی انتخاب شد.
با این حال، حضور ناگلزمان در راس کادر فنی بایرن باعث شد که او بار دیگر صرفا به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها به فعالیتش ادامه دهد.
گفته شده بود که رابطه او و ناگلزمان به هیچ‌ وجه خوب نبود و حسن صالح حمیدزیچ تلاش زیادی برای بهبود این شرایط انجام داد که در نهایت هم ناکام بود. سرمربی بایرن معتقد بود که او نظرات و تصمیم‌های کادر فنی را به سایر بازیکنان و خصوصا مانوئل نویر انتقال می‌دهد.

1794683

تاپالوویچ شب گذشته با انتشار تصویری از دوران حضورش در بایرن نوشت: «برای این 11.5 سال فراموش نشدنی سپاسگزارم! دوران حضور من در بایرن پس از بیش از یک دهه امروز به شکلی غیرمنتظره تمام شد. دوست دارم از همه کسانی که در طول این سال‌ها با آن‌ها دیدار داشتم و با اعتماد بسیار با آن‌ها کار کردم تشکر کنم، مربیان بزرگ، بازیکنان قهرمان و مهم‌تر از همه، انسان‌هایی عالی! به خاطر همه چیز سپاسگزارم و همیشه تمام خاطرات را به یاد خواهم داشت! بهترین اتفاقات و موفقیت در آینده را برای بایرن آرزو می‌کنم.»
او تصاویری از خودش در کنار یوپ هاینکس، پپ گواردیولا، کارلو آنچلوتی، نیکو کواچ و هانسی فلیک منتشر کرد، اما خبری از تصویر ناگلزمان نبود تا مشخص شود که از این مربی جوان بسیار عصبانی است. 

دیدگاهها