کد خبر : 1866540 | 04 بهمن 1401 ساعت 17:10 | 30.8K بازدید | 5 دیدگاه

گزارش:

رئال و تعیین تکلیف وینیسیوس دوم تا پایان فصل

رئال در پایان فصل تصمیم خواهد گرفت که بند خرید وینیسیوس توبیاس را فعال کند یا خیر.

رئال و تعیین تکلیف وینیسیوس دوم تا پایان فصل

 به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید، از ستاره‌های بزرگ تیم اسپانیایی است. به خصوص بعد از درخشش او در فصل گذشته و زدن گل قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، این ستاره برزیلی حالا یکی از محبوب‌ترین بازیکنان رئالی است. اما رئال مادرید فصل بعد احتمالا یک وینیسیوس دیگر را هم در تیم اول خود خواهد داشت. وینیسیوس آگوستو توبیاس داسیلوا، یا به اختصار، وینیسیوس توبیاس، یکی از بزرگترین امیدهای رئال برای آینده به حساب می‌آید.

1794722

این استعداد جوان برزیلی در شروع سال 2022 راهی اروپا شد تا به باشگاه اوکراینی شاختار دونتسک بپیوندد. او در 18سالگی با باشگاه اوکراینی قراردادی 6 میلیون یورویی امضا کرد. باشگاه شاختار به تمایلش از استفاده از استعدادهای برزیلی شهرت دارد و وینیسیوس توبیاس گمان می‌کرد بهترین تصمیم برای ورودش به اروپا بازی در این تیم است. بخت با وینیسیوس توبیاس یار نبود. این جوان برزیلی هنوز نتوانسته بود اولین بازی‌اش برای شاختار را انجام دهد که جنگ اوکراین آغاز شد و او و دیگر برزیلی‌های شاختار مجبور به فرار از این کشور شدند.

اما فیفا در حمایت از بازیکنان خارجی شاغل در اوکراین به آنها اجازه داد بیرون از مهلت نقل و انتقالات مرسوم، به تیم‌هایی جدید نقل مکان کنند. رئال مادرید اینجا بود که از فرصت پیش‌آمده نهایت استفاده را برد و وینیسیوس توبیاس را به صورت قرضی به خدمت گرفت.

1794723

در قرارداد وینیسیوس با رئال بند خرید 10 میلیون یورویی وجود دارد و قرار بود این بند زمستان فعال شود ولی گویا رئال همه چیز را به پایان فصل موکول کرده است. 

سرگی پالکین، مدیر اجرایی شاختار، در این رابطه گفت:«با مسئولان رئال تماس گرفتم و گفتم اگر به وینیسیوس توبیاس نیاز ندارید، او به جمع ما برگردد ولی پاسخ دادند تا پایان فصل در مورد او تصمیم خواهند گرفت و در نیم فصل دوم به او نیاز دارند. ما هم پذیرفتیم چون ارتباط بسیار خوبی بین دو باشگاه وجود دارد.»

وینیسیوس اکنون برای تیم دوم رئال بازی می کند و اخیرا نام او در فهرست رئال برابر ویارئال در یک هشتم نهایی کوپا دل ری قرار گرفت هرچند در نهایت به او بازی نرسید.

دیدگاهها