کد خبر : 1866621 | 05 بهمن 1401 ساعت 03:00 | 69.6K بازدید | 69 دیدگاه

بلینگام در ازای ادواردو کاماویگا + 88 میلیون پوند

پیشنهاد وسوسه‌انگیز رئال برای جذب ستاره انگلیس

با وجود ابراز علاقه چند باشگاه انگلیسی نسبت به بلینگام، رئال مادرید در تلاش است تا این بازیکن را با پیشنهادی اغوا کننده به خدمت بگیرد.

پیشنهاد وسوسه‌انگیز رئال برای جذب ستاره انگلیس

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید مبلغ 88 میلیون پوند به همراه ادواردو کاماویگا را در ازای جودی بلینگام به دورتموند پیشنهاد کرده است. 
اسکای آلمان مدعی شده که مدیران رئال آماده ارائه پیشنهادی هستند که همتایان آلمانی خود نتوانند آن را رد کنند چرا که رقابت برای جذب بلینگام بسیار داغ است. ستاره 19 ساله تیم ملی انگلیس بعد از درخشش در جام جهانی، مشتریان پر و پا قرصی پیدا کرده است.

او مورد توجه اکثر تیم های بزرگ لیگ برتر انگلیس است و یک تابستان نقل و انتقالاتی جذاب در پیش دارد. با این حال رئال مادرید تلاش می کند تا پیشنهادی را ارائه کند که باعث چشم‌پوشی دورتموند و بلینگام از سایر پیشنهادات شود.

1794852

غول اسپانیایی حاضر به پرداخت 135 میلیون پوند مورد نظر دورتموند نیست چرا که پیش از این 60 میلیون پوند برای جذب اندریک، وینگر 16 ساله برزیلی خرج کرده است. این باشگاه در عوض، نقشه ای برای جذب بلینگام دارد که بر اساس آن، مهاجم انگلیسی با کاماویگا معاوضه شده و مبلغ 88 میلیون پوند نیز در کنار آن پرداخت شود.

کاماویگا، ستاره 20 ساله فرانسوی رئال مادرید عملکرد خوبی در این تیم داشته و به عنوان یکی از هافبک های آینده دار فوتبال اروپا شناخته می شود. با این وجود اما به نظر می رسد که رئال، بلینگام را گزینه بهتری برای جاه طلبی های پیش رو می داند و بر اساس گزارش ها آماده است تا کاماویگا را قربانی جذب ملی پوش انگلیسی کند.

1794853

پیشنهاد وسوسه انگیز مبادله یک بازیکن تراز اول با بازیکنی تراز اول در ازای مبلغی قابل توجه، چیزی است که به نظر می رسد رای دورتموندی را تغییر دهد چرا که آن‌ها بلافاصله می توانند صاحب یک بازیکن خوب شده و پول لازم برای خرید جایگزین بلینگام و حتی تقویت تیم در سایر پست ها را هم در جیب داشته باشند.

دیدگاه‌ها