کد خبر : 1867214 | 08 بهمن 1401 ساعت 13:13 | 33K بازدید | 22 دیدگاه

شایعات عجیب در فضای هواداری

کاوه رضایی، گزینه ایده‌آل و غیرممکن ذوب‌آهن!

برخلاف ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی، باشگاه ذوب‌آهن هیچ مذاکره‌ای با کاوه رضایی نداشته است.

کاوه رضایی، گزینه ایده‌آل و غیرممکن ذوب‌آهن!

به گزارش "ورزش سه"، بعد از فسخ قرارداد کاوه رضایی با تراکتور که احتمالا محل درگیری حقوقی این بازیکن با باشگاه سرخپوش تبریزی در کمیته تعیین وضعیت نیز خواهد بود، شایعات زیادی پیرامون آینده این مهاجم مطرح شده است.

از استقلال به عنوان مشتری جدی او نام برده می‌شد اما هنوز اتفاقی در این باره رخ نداده و باتوجه به عدم جدایی بازیکنی نظیر سجاد شهباززاده، بعید است استقلال به سراغ یک مهاجم دیگر برود. سپاهان دیگر تیمی که با ارسال نامه رسمی خواستار جذب کاوه رضایی شد، از مشتریان احتمالی او محسوب می‌شود اما در این بین نام‌های دیگری هم به چشم می‌خورد.

از جمله اسامی تیم‌های خواهان کاوه، باشگاه ذوب آهن است که البته این موضوع تنها در فضای هواداری این باشگاه مطرح شده و در فولادشهر خبری از انتقال کاوه نیست. ذوب آهن که با سقف قرارداد 3 میلیاردی وارد بازار نقل و انتقالات شد، سامان نریمان جهان و روح الله سیف الهی به همراه مهران درخشان‌مهر را جذب کرد و به نظر می‌رسد پرونده نقل و انتقالات برای این تیم بسته شده باشد.

سبزپوشان اصفهانی در خط حمله محمدرضا سلیمانی و شهرام سالاری را دارند که در این فصل سه گل به ثمر رساندند. سعید باقرپسند مهاجم اصلی این تیم در بازی رفت با تراکتور به دلیل برخورد شدید با مدافع این تیم از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شدید شد.

این در حالی است که در چنین وضعیتی کاوه رضایی می‌توانست مهره کارگشا برای خط حمله ذوب آهن باشد اما باتوجه به وضعیت مالی این تیم، حضور او در ذوب آهن بیشتر شبیه به یک انتقال غیرممکن است. کاوه رضایی دو فصل در ذوب آهن حضور داشت و 14 گل برای این تیم به ثمر رساند.

دیدگاهها