کد خبر : 1867308 | 08 بهمن 1401 ساعت 18:50 | 16.9K بازدید | 10 دیدگاه

جریمه مالی احتمالی

واکنش فدراسیون فوتبال اسپانیا به بیانیه مدیر اتلتیکو

اظهارات اخیر مدیر اجرایی اتلتیکو مادرید احتمالا برای او عواقبی در پی دارد و در فدراسیون فوتبال اسپانیا علیه او پرونده‌ای تشکیل خواهد شد.

واکنش فدراسیون فوتبال اسپانیا به بیانیه مدیر اتلتیکو

به گزارش "ورزش سه"، میگل آنخل خیل مارین، مدیر اجرایی باشگاه اتلتیکومادرید، بعد از برتری 3-1 پنجشنبه شب رئال مادرید مقابل اتلتیکو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، با اشاره به اینکه داور این دیدار از اخراج دنی سبایوس چشم‌پوشی کرد، گفت که رئال مادرید باشگاهی بسیار قدرتمند است و آنها چنان فشاری ایجاد می‌کنند که طبیعی است روی افراد تصمیم‌گیرنده (داوران) تاثیر بگذارد.

1795789

باشگاه رئال مادرید قصد پاسخگویی به این اظهارات را ندارد و کارلو آنچلوتی هم در نشست خبری امروز خود گفت که بیانیه مارین را نخوانده است. با این حال، دیه‌گو سیمئونه، مربی اتلتیکو، از این بیانیه حمایت کرد و گفت که مارین حرف دل همه اتلتیکویی‌ها را زد.

طبق گزارش نشریه آاس، کمیته داوران نیز به این قضیه ورود نمی‌کند، ولی دپارتمان امانت فدراسیون فوتبال اسپانیا بر اساس ماده 106 اساسنامه انضباطی، پرونده‌ای علیه مارین تشکیل خواهد داد و سپس در مورد او حکم خواهد داد. بر اساس این قانون، هر عضو رسمی باشگاهی در لالیگا و نیز دسته دوم فوتبال اسپانیا، علیه داوران موضع رسمی اتخاذ کند و عملکرد آنها را زیر سؤال ببرد، جریمه خواهد شد. جالب اینکه این جریمه می‌تواند از 601 تا 3005 یورو باشد.

دیدگاهها