کد خبر : 1867354 | 08 بهمن 1401 ساعت 23:45 | 73.3K بازدید | 34 دیدگاه

در اعتراض به تصمیمات داوری در بازی کلباء و البطائح

با ترک نشست خبری: نسخه خشمگین مجیدی در امارات

فرهاد مجیدی که از تصمیمات داور دیدار تیمش برابر البطائح به شدت خشمگین بود، محل نشست خبری را با عصبانیت ترک کرد.

با ترک نشست خبری: نسخه خشمگین مجیدی در امارات

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال اتحاد کلباء که تا دقایق پایانی دیدار برابر البطائح با 2 گل پیش بود، به دلیل 2 خطای پنالتی که عبدالعزیز حمد مرتکب شد، پیروزی را از دست داد و این دیدار با نتیجه تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

پنالتی دوم البطائح باعث اعتراض شدید فرهاد مجیدی و شاگردانش شد. در این صحنه که در دقیقه 90 رخ داد، عبدالعزیز حمد مدافع اتحاد کلباء از چند متر خارج از محوطه جریمه اقدام به کشیدن پیراهن سکو گاساما کرد و سرانجام این بازیکن حوالی محوطه جریمه سرنگون شد و داور ابتدا یک ضربه کاشته به سود البطائح اعلام کرد و کارت قرمز را به مدافع کلباء نشان داد.

1796103
1796102

اما لحظاتی بعد، کمک داور ویدیویی به قاضی میدان اعلام کرد که خطا داخل محوطه جریمه رخ داده و داور وسط نیز بدون اینکه برای بازبینی صحنه به کنار زمین بیاید، به نشانه خطای پنالتی در سوت خود دمید که این تصمیم با اعتراض مجیدی در جریان بازی و در نشست خبری همراه شد.

سرمربی جوان کلباء با حضور در کنفرانس مطبوعاتی و در شرایطی که چهره ای عصبانی و خشمگین داشت، گفت: به احترام خبرنگاران به کنفرانس مطبوعاتی آمده ام. جایی که در آن عدالت اجرا نشود، من صحبتی ندارم.

1796106
1796107
1796108

در شرایطی که مجیدی از اتفاقات رخ داده عصبانی بود و با دستانش علامت مخصوص فناوری کمک داور ویدیویی را نشان می داد، اظهار داشت: داور چگونه پنالتی دوم را گرفت؟ مگر VAR ندارند؟ خطای دوم یک متر خارج از محوطه جریمه بود.

فرهاد با ادامه اعتراض هایش به داوری گفت: در بازی قبل نیز یک خطای پنالتی الکی علیه ما گرفتند. شاید قانونی وجود دارد که ما از آن خبر نداریم. شاید هم داوران نتیجه بعضی از بازی ها را مشخص می کنند.

1796105
1796104

در نهایت و در شرایطی که مترجم عربی در حال ترجمه صحبت های مجیدی بود، سرمربی جوان کلباء با گفتن جمله: «متأسفم واقعا. من دیگر صحبتی ندارم» از جایش بلند شد و محل نشست خبری را ترک کرد.

دیدگاهها