کد خبر : 1867371 | 09 بهمن 1401 ساعت 05:30 | 36.7K بازدید | 12 دیدگاه

کاسمیرو هم به دفاع نظم داده و هم گل می‌زند

همه کاره این روزهای یونایتد از برزیل (عکس)

کاسمیرو در ایام بعد از جام جهانی با درخشش در ترکیب یونایتد، به همه کاره تیمش تبدیل شده است.

همه کاره این روزهای یونایتد از برزیل (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امشب موفق شد میهمان خود ردینگ را در مرحله چهارم جام حذفی با نتیجه سه بر یک شکست داده و راهی مرحله بعد شود؛ کاسمیرو با به ثمر رساندن دو گل، ستاره شیاطین سرخ در این بازی بود.

1796146

ملی پوش برزیلی منچستر که با وجود انکار تن‌هاخ، غیبتش مقابل آرسنال خیلی به چشم آمد و از عوامل مهم شکست شیاطین سرخ محسوب می‌شد، در بازی با ردینگ دو شوت زد که هر دو به گل تبدیل شد.

کاسمیرو بعد از جام جهانی ناموفقی که با برزیل داشت، بازگشت موفقی به فوتبال باشگاهی داشته و ضمن نظم بخشیدن به فاز دفاعی یونایتد، در کارهای تهاجمی هم تعیین کننده ظاهر می‌شود. او در بازی با ردینگ در حالی که تیمش یک نیمه در زدن گل ناکام بود، با یک ضربه چیپ زیبا در موقعیت تک به تک دروازه را باز کرد (54) تا زمینه‌ ساز پیروزی و صعود سرخ پوشان لقب بگیرد.

1796144

هافبک سی ساله یونایتد که یکی از آماده‌ترین دوران فوتبالی خود را سپری می‌کند، چهار دقیقه بعد از باز کردن دروازه ردینگ، شانس خود را از پشت محوطه جریمه امتحان کرد؛ شوت کات دار او از فاصله حدود 25 متری بدون اینکه به کسی برخورد کند در قعر دروازه حریف آرام گرفت تا نتیجه دو بر صفر شود.

یونایتد در ادامه یک گل دیگر زد و یک گل هم خورد تا سه بر یک پیروز دیداری شود که کاسمیرو ستاره آن بود؛ این بازیکن برزیلی علاوه بر دو گل و دقت صد در صدی در شوت‌ به دروازه، 2 دریبل موفق انجام داد و 3 خطا از حریف گرفت تا با 9.2 امتیاز، بهترین بازیکن میدان لقب بگیرد.

1796145

دیدگاهها