کد خبر : 1867619 | 10 بهمن 1401 ساعت 13:03 | 18.1K بازدید | 5 دیدگاه

وکلا دست به کار شدند: آزادی مشروط برای آلوز

تیم حقوقی دنی آلوز، ستاره سابق بارسلونا، درخواستی را برای آزادی مشروط این بازیکن تقدیم دادگاه کردند.

وکلا دست به کار شدند: آزادی مشروط برای آلوز

به گزارش "ورزش سه"، آلوز بیشتر از یک هفته است که به اتهام تجاوز جنسی بازداشت شده و در زندانی در شهر بارسلونا حبس شده است.

کریستوبال مارتی، وکیل این بازیکن، روز دوشنبه درخواست آزادی مشروط او را که از تاریخ 20 ژانویه در بازداشت بوده به دادگاه ارائه کرده و امیدوار است که با این درخواست موافقت شود.

این بازیکن به اتهام تجاوزجنسی به دختری 23 ساله در کافه‌ای در شهر بارسلونا در شب جشن سال نوی میلادی بازداشت شده اما این اتهام را رد می‌کند.
مارتی درباره شانس آزادی این بازیکن گفت: «کار ما برای نگارش لایحه آزادی مشروط تمام شده است. این لایحه دوشنبه به دادگاه ارائه خواهد شد. کار تحقیقات همچنان باید ادامه داشته باشد چون موارد مهمی هست که در این روند باید از درستی آنها اطمینان حاصل شود.»

گفته می‌شود که آزادی مشروط آلوز با محدودیت‌هایی برای او همراه خواهد بود. به گفته وکیل او، احتمال توقیف پاسپورت یا استفاده از پابند الکترونیکی برای این بازیکن وجود دارد.

دادگاهی که مسئولیت رسیدگی به پرونده این مدافع برزیلی را برعهده دارد، موظف است در فاصله پنج روز پس از دریافت لایحه درخواست آزادی مشروط به آن پاسخ بدهد، در غیر این صورت این مدارک به دادگاه عالی بارسلونا ارسال خواهد شد و در آنجا سه قاضی به صورت مشترک در این باره تصمیم خواهند گرفت.

دیدگاهها