کد خبر : 1867634 | 10 بهمن 1401 ساعت 13:39 | 18.4K بازدید | 12 دیدگاه

حمله هواداران رم به خانه زانیولو: پلیس وارد عمل شد

هواداران افراطی و خشمگین رم به خانه نیکولو زانیولو، هافبک این تیم، حمله کردند و پلیس مجبور شد برای متفرق کردن آنها اقدام کند.

حمله هواداران رم به خانه زانیولو: پلیس وارد عمل شد

به گزارش "ورزش سه"، زانیولو از چند هفته قبل اعلام کرده بود که قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از رم جدا شود و از مدیران این باشگاه خواسته بود که با درخواست او موافقت کنند. 
باشگاه لیگ برتری بورنموث پیشنهادی 30 میلیون یورویی برای جذب او ارائه کرد اما این بازیکن حاضر نشد این پیشنهاد را بپذیرد و این موضوع باعث عصبانیت مدیران رم و منتفی شدن جدایی او از این باشگاه شد. 
بسیاری از رسانه‌ها پیش از این از بالا گرفتن تنش‌ها بین این هافبک 23 ساله و مدیران رم و همچنین ژوزه مورینیو خبر داده بودند و شکست شب گذشته این تیم برابر ناپولی آتش خشم هواداران جالوروسی را نیز شعله‌ور کرد. 

1796224

آنها پس از باخت 1-2 مقابل ناپولی برابر خانه زانیولو در منطقه کاسال پالوکو رم جمع شدند و شعارهایی را علیه این بازیکن سر دادند. آنها فریاد می‌زدند: «احمق! این که ما باختیم به خاطر اشتباه تو است. از این تیم برو!»
کالچومرکاتو خبر داده که عده‌ای از این هواداران حتی زانیولو را تعقیب کردند و او در نهایت مجبور شده با پلیس تماس بگیرد تا به او کمک کنند. افسران پلیس بلافاصله وارد عمل شدند و هواداران افراطی رم را متفرق کردند و این بازیکن را که از ترس و اضطراب می‌لرزید به خانه نزد پدرش بردند.

دیدگاهها