کد خبر : 1867725 | 10 بهمن 1401 ساعت 20:38 | 36.2K بازدید | 5 دیدگاه

ویدیوی جالب ژوزه مورینیو در سالن بدنسازی

ریلکسیشن پس از شکست به سبک آقای خاص (عکس)

ژوزه مورینیو ویدیوی جالبی از حضور در سالن بدنسازی رم را در اینستاگرام منتشر کرد.

ریلکسیشن پس از شکست به سبک آقای خاص (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته، تیم فوتبال رم با وجود ارائه یک عملکرد قابل قبول در استادیوم دیه‌گو مارادونا، اما با گل دیرهنگام جیووانی سیمئونه برابر میزبان قدرتمند خود یعنی ناپولی با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد تا فرصت رسیدن به رتبه چهارم و هم امتیاز شدن با لاتزیو، آتالانتا و میلان را از دست بدهد.

پس از این بازی، ژوزه مورینیو به پاس عملکرد بسیار خوب شاگردانش برابر صدرنشین سری آ، آنها را در رختکن به صف کرد و بازیکنان جالوروسی یک عکس یادگاری گرفتند. اتفاقی که معمولا در هنگام پیروزی تیم ها صورت می گیرد. او در اینستاگرامش نیز نوشت: چه تیمی چه روحیه ای چه عملکردی. بزن بریم... چهارشنبه در المپیکو می بینمتون.

رم که خود را برای دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برابر کرمونره آماده می کند، روز چهارشنبه باید با این تیم دیدار کند. از این رو، تمرینات ریکاوری بازیکنان این تیم امروز در سالن بدنسازی باشگاه برگزار شد تا آنها خستگی دیدار حساس شب گذشته را از تن بیرون کنند.

مورینیو ویدیویی از لحظات تمرینات شاگردانش منتشر کرده و نکته جالب این است که سرمربی رمی ها در گوشه ای دراز کشیده و با بالا و پایین کردن پاهایش که یک دمپایی پوشیده، در حال استراحت و نظارت بر عملکرد بازیکنان است.

1796783

در این کلیپ، ابتدا شخصی را می بینیم که روی زمین دراز کشیده و در حال انجام تمرینات کششی است. سپس دوربین حرکت کرده و افراد دیگری را به نمایش می کشد که مشغول انجام تمرین با دوچرخه ثابت هستند. در نهایت نیز دوربین، مورینیو را نشان می دهد که پا روی پا انداخته و با گرمکنی که روی آن J.M درج شده و نشانه ابتدای نام کوچک و فامیلی است، در حال تکان دادن پایش است.

1796784

این ویدیوی مورینیو حسابی مورد توجه قرار گرفته و سرمربی جالوروسی در حال کشیدن نقشه های مورد نیاز برای پیروزی تیمش مقابل کرومونزه سرسخت است که توانست مرحله قبل، ناپولی را از دور رقابت ها کنار بزند.

1796782

دیدگاهها