کد خبر : 1867865 | 11 بهمن 1401 ساعت 17:23 | 13.7K بازدید | 10 دیدگاه

داوران هم مثل ما مربیان نیاز به آرامش دارند؛

مطهری: این همه جنگ و حاشیه قشنگ نیست

سرمربی نساجی معتقد است نباید با مصاحبه‌ها شرایط قضاوت را برای داوران سخت کرد.

مطهری: این همه جنگ و حاشیه قشنگ نیست

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ملوان انزلی عنوان کرد: وظیفه خودم می‌دانم به نمایندگی از باشگاه نساجی مازندران مراتب تسلیت خود را بابت حادثه تلخ زلزله خوی خدمت بازماندگان ابراز کنم. این حادثه تعدادی از هموطنان‌مان را داغدار کرد و اندوه فراوان در دل‌هایمان جاری ساخت و هیچ کلامی توصیف‌گر آلام بازماندگان نیست. ضمن ابراز همدردی با این عزیزان و آرزوی سلامتی برای آسیب دیدگان، ما هم همدرد، هم‌بغض و کنار داغ‌دیدگان هستیم.

او ضمن تعریف و تمجید از اسطوره فوتبال انزلی و گیلان، یادآور شد: خدا شادروان سیروس قایقران را رحمت کند که خیلی چیزها از آن مرحوم یاد گرفتم. در تیم کشاورز هم‌بازی و مربی من بود و هر موقع وارد انزلی می‌شوم، یاد آن مرحوم می‌اُفتم که برند معرفت و جوانمردی بود. از لحاظ فنی هم یک چهره استثنایی و ستاره‌ای بی‌بدیل در تاریخ فوتبال ایران بود. روحش شاد و جایش همیشه سبز.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص بازی فردا که از آن به‌ عنوان دربی شمال کشور یاد می‌شود، ابراز کرد: این بازی دربی شمال نیست، بلکه بازی دو نماینده فوتبال شمال کشور است که همیشه رابطه خوبی با یکدیگر داشته‌اند. هواداران نساجی در قائم‌شهر، ملوان را تشویق کرده‌اند و بالعکس در انزلی همین اتفاق برای نساجی افتاده است؛ بنابراین یک رقابت ۹۰ دقیقه‌ای داریم و قبل و بعد از این ۹۰ دقیقه رفیق و دوست قابل احترام هم هستیم.

مطهری در مورد تیم ملوان و بازی با این تیم اظهار کرد: ملوان با سرمربی جوان و زحمت‌کش خود،  مازیار زارع عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته و تیم قابل احترامی نشان داده است. امیدوارم دو تیم یک بازی جذاب و تماشاگر پسند ارائه دهند و مردم گیلان و مازندران از تماشای آن لذت ببرند.

او در پایان در مورد داوری دیدار با ملوان انزلی نیز گفت: به نظر من هم داوری و هم فوتبال ایران نیاز به آرامش دارد. ما فوتبال بازی می‌کنیم که لذت ببریم و شادی و نشاط تولید کنیم. این همه جنگ، جدال و درگیری و حاشیه قشنگ نیست. داوران هم جزو همین فوتبال هستند و باید دقت کنیم که با مصاحبه‌های خودمان آن‌ها را تحت فشار نگذاریم. داوران هم مثل ما مربیان و شاید هم بیشتر نیاز به آرامش دارند تا راحت‌تر سوت بزنند.

دیدگاهها