کد خبر : 1868253 | 13 بهمن 1401 ساعت 20:49 | 2.5K بازدید | 0 دیدگاه

اعلام زمان اعزام تیم ملی بسکتبال به ژاپن

تیم ملی بسکتبال ایران روز ۲۶ بهمن تهران را به مقصد توکیو ترک می‌کند تا در پنجره انتخابی جام جهانی به مصاف تیم ملی ژاپن برود.

اعلام زمان اعزام تیم ملی بسکتبال به ژاپن

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین پنجره از رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، هفته نخست اسفند سال جاری به مصاف حریفان می‌رود که به همین منظور، زمان اعزام ملی‌پوشان به این مسابقات مشخص شد.

با اعلام سعید ارمغانی، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران، بسکتبالیست‌های ایران جهت حضور در پنجره ششم انتخابی‌ جام جهانی، ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ تهران را به مقصد توکیو ترک می‌کند.

تیم ملی بسکتبال ایران روزهای ۴ و ۷ اسفند به ترتیب مقابل ژاپن و چین قرار می‌گیرد که برای قطعی کردن صعودش به جام جهانی ۲۰۲۳، نیازمند پیروزی در یکی از این دو بازی است.

طبق اعلام سعید ارمغانی، فدراسیون بسکتبال ایران پیگیر است تا در صورت امکان، دو بازی تدارکاتی را با تیم‌های باشگاهی ژاپن، پیش از مصاف با تیم ملی این کشور در توکیو برگزار کند.

حامد حدادی، کاپیتان و ستاره تیم ملی بسکتبال ایران، به دلیل مصدومیت در این پنجره مسابقات انتخابی جام جهانی غایب است و نمی‌تواند شاگردان ارمغانی را همراهی کند.

دیدگاهها