کد خبر : 1868532 | 15 بهمن 1401 ساعت 19:03 | 6K بازدید | 1 دیدگاه

رد پای یک مدافع در بسته ماندن دروازه پیکان

تیم فوتبال پیکان دومین بازی پیاپی را هم با کلین شیت پشت سر گذاشت تا همچنان مجتبی حسینی یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را شکل داده باشد.

رد پای یک مدافع در بسته ماندن دروازه پیکان

به گزارش "ورزش سه"، هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر برای پیکان با تساوی بدون گل تمام شد تا این تیم پس از جذب رشید مظاهری و ساختار منسجمی که مجتبی حسینی در فاز دفاعی برای تیمش رقم می‌زند، همچنان یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر باشد.
برای پیکانی‌ها که دیدار برابر مس کرمان را با پیروزی یک بر صفر تمام کرده بودند، اما اتفاق بد، مصدومیت سامان فلاح در دقایق ابتدایی مسابقه بود تا مسئولیت سایر مدافعان تیم نظیر میلاد بدرقه که تجربه زیادی از حضور در فولاد خوزستان دارد، بیشتر شود.

1798275
بدرقه در این مسابقه به عنوان مدافع چپ دفاع سه نفره مورد نظر مجتبی حسینی به میدان رفت و با عملکرد خوبی که داشت، تیمش را در بسته نگه داشتن دروازه و کسب یک امتیاز کمک کرد.
مدافع متولد امیدیه پیکانی‌ها که دومین فصل حضور در این تیم را پشت سر می‌گذارد، طی این فصل ثبات بیشتری در ترکیب تیم پیدا کرده و برخلاف فصل گذشته که 10 مرتبه در ترکیب اصلی قرار گرفت، در این فصل تا پایان هفته هجدهم 12 مرتبه به عنوان بازیکن اصلی و یک مرتبه هم به عنوان بازیکن ذخیره راهی میدان شده تا با وجود 26 ساله بودن در میان بازیکن‌های جوان پیکان یکی از بازیکنان مورد توجه مجتبی حسینی در بازی‌های سخت آینده نیز باشد.

دیدگاهها