کد خبر : 1868591 | 16 بهمن 1401 ساعت 08:00 | 22.2K بازدید | 5 دیدگاه

آنها یک گل خود را بعد از مصاحبه مربی حریف حذف کردند

شوخی بامزه توئیتر وولوز با اعتراض کلوپ (عکس)

توئیتر باشگاه ولورهمپتون در واکنش به مصاحبه بعد از بازی کلوپ، نتیجه تقابل این تیم با لیورپول را با یک اموجی معنی دار تغییر داد.

شوخی بامزه توئیتر وولوز با اعتراض کلوپ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در یکی از بازی‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر با سه گل مغلوب ولورهمپتون شد تا تیره روزی‌های شاگردان یورگن کلوپ ادامه داشته باشد. در پایان این دیدار اتفاق جالبی را در توئیتر رسمی باشگاه ولورهمپتون شاهد بودیم که در واکنش به مصاحبه یورگن کلوپ انجام گرفت.

وولوز در دوازده دقیقه اول دوبار دروازه لیورپول را باز کرد تا در آستانه کسب یک برد بزرگ قرار بگیرد. شاگردان کلوپ برای جبران این دو گل، چهره ای تهاجمی به خود گرفتند اما در ادامه نیمه دوم دیگر گلی از خط دروازه ها عبور نکرد. برتری لیورپول در نیمه دوم نیز ادامه داشت اما در دقیقه 70 و برخلاف جریان بازی، روبن نوس بازهم روی اشتباه جوئل ماتیپ که روز  فاجعه باری پشت سر می‌گذاشت، گل سوم را روی پاس آداما ترائوره زد تا نتیجه سه بر صفر شود.

1798440

سرمربی لیورپول در صحبت‌های خود پس از پایان بازی با اشاره به برتری مطلق تیمش پس از دریافت گل دوم اعلام کرد که گل سوم حریف را قبول ندارد چرا که در شرایط عادلانه به ثمر نرسید. او در این مورد توضیح داد:" من گل سوم ولورهمپتون را قبول ندارم چون در آن صحنه آنها برای اولین بار در نیمه دوم از خط وسط زمین رد شدند."

1798442

در واکنش به این اظهار نظر عجیب و نه چندان منطقی کلوپ، توئیتر باشگاه وولوز دست به کار جالبی زده و نتیجه بازی را تغییر داد! اکانت رسمی این باشگاه در توئیتر با کم کردن گل سوم از گل های به ثمر رسیده مقابل لیورپول، نتیجه بازی را همراه با اموجی 🤷‍♂️ به 2-0 تغییر داد! این واکنش به نوعی اشاره به برتری بی حرف و حدیث ولووز داشت که حتی با کم کردن گلی که کلوپ آن را قبول نداشت هم پابرجا ماند.

1798441

دیدگاهها