کد خبر : 1870974 | 29 بهمن 1401 ساعت 12:02 | 9K بازدید | 8 دیدگاه

انگیزه زیادی برای شکست نساجی داریم؛

هوشمند: امتیاز از پرسپولیس و تراکتور مثل برد بود

مدافع آلومینیوم معتقد است تیمش عملکرد بهتری نسبت به تراکتور داشت و علی‌رغم تساوی، شایسته برد بودند.

هوشمند: امتیاز از پرسپولیس و تراکتور مثل برد بود

به گزارش "ورزش سه"، امیر محمد هوشمند درباره تساوی خارج از خانه آلومینیوم مقابل تراکتور عنوان کرد: بازی خوبی انجام دادیم که با حضور تماشاگران تراکتور جذابیت زیادی داشت، اما از طرفی هم کارمان را سخت کرده بود چون هواداران حریف ۹۰ دقیقه تشویق می‌کردند. با وجود اینکه شایسته برد بودیم، گرفتن یک امتیاز مقابل ۲۵ هزار تماشاگر دست کمی از پیروزی نداشت.

او ادامه داد: تراکتور سه هفته پشت سر هم مقابل تیم‌های خوب و مدعی به پیروزی رسیده بود و کمتر کسی فکر می‌کرد ما بتوانیم در تبریز امتیاز بگیریم، اما ضمن احترام به آنها، نمایش کاملا بهتری داشتیم و اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم برنده به اراک برگردیم. با این وجود، یک امتیاز هم در روزی که بهتر از تراکتور بودیم، ارزشمند است.

مدافع جوان آلومینیوم که دو هفته قبل مقابل مس رفسنجان یک پاس گل داده بود، در خصوص شرایط تیمش عنوان کرد: خدا را شکر با تدابیر آقای رحمتی و کادر فنی در دور برگشت فوق‌العاده کار کردیم و هیچ باختی نداشتیم که تلاش می‌کنیم همین روند را در بازی‌های آینده ادامه دهیم و بالای جدول بمانیم و در جام حذفی هم موفق شویم. متوقف کردن پرسپولیس و تراکتور در زمین خودشان و مقابل هواداران‌شان کار راحتی نبود و به نظر من ارزش برد داشت.

هوشمند در خصوص دیدار برابر نساجی در جام حذفی ابراز کرد: جدا از مسائل فنی که باید بهترین عملکردمان را داشته باشیم و کم‌اشتباه کار کنیم، همه اعضای تیم و بازیکنان بسیار انگیزه دارند تا در این مسابقه موفق شوند. به نتایج هفته‌های گذشته نساجی هیچ توجهی نداریم و می‌دانیم تیم با کیفیتی هستند، اما هواداران آلومینیوم مطمئن باشند بیشتر از تمام بازی‌ها مصمم به پیروزی هستیم و می‌خواهیم به این مهم برسیم.

دیدگاهها