کد خبر : 1870975 | 29 بهمن 1401 ساعت 12:08 | 307.6K بازدید | 29 دیدگاه

بهت 920 هزار بیننده؛

درگیری عجیب در لیگ اروپا با نقش‌آفرینی سردار آزمون

بعد از پایان بازی بایرلورکوزن و موناکو اتفاقات عجیبی در زمین رخ داد که سردار آزمون نیز در آن نقش داشت.

درگیری عجیب در لیگ اروپا با نقش‌آفرینی سردار آزمون

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از بیلد، 920 هزار بیننده RTL به سختی می‌توانستند آنچه که پس از پیروزی 2-3 موناکو مقابل لورکوزن دیدند و شنیدند را باور کنند. لوکاس هرادسکی، دروازه بان بایرلورکوزن بعد از بازی در مقابل میکروفون عصبانی شد و گفت: "اینجا همه فکر می‌کنند بزرگتر از دیگری هستند.

همه چیز کودکانه است، نمی‌دانم اینجا چه خبر است. امروز دیگر هیچ کس نمی‌تواند درست رفتار کند. هیچ کس احترام بیشتری ندارد و این از عجایب نسل جدید است."

هرادسکی در ادامه می‌گوید: "همه فقط به فکر خودشان هستند و برای دیگران احترامی قائل نیستند، یک نفر همیشه در جایی عصبانی است. متأسفانه در همه جای جامعه این گونه است، نه فقط در فوتبال."

1802831

اما ماجرای این درگیری عجیب و غریب چه بود؟ بعد از سوت پایان بازی بازیکنان و اعضای دو تیم به شکل عجیبی با یکدیگر درگیر شدند. در همین حین تصاویر منتشر شده که نشان می‌دهد یکی از مسئولان موناکو گردن سردار آزمون را محکم فشار می‌دهد و به نوعی قصد دارد مهاجم ایرانی بایرلورکوزن را از کرپین دیاتا، مهاجم جوان موناکو جدا کند.

رابرت آندریچ درباره این درگیری می‌گوید: "من دیگر توانی برای دخالت در اتفاقاتی که بعد از بازی رخ داد نداشتم."
همچنین ژابی آلونسو نیز در واکنش به این درگیری‌ها می گوید: "مشکلی وجود داشت؟ من در رختکن بودم. اما این فوتبال است، ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد."

فیلیپ کلمنت، سرمربی موناکو گفت: "من وسط زمین بودم تا بازیکنان را از هم جدا کنم. این خیلی مهم بود.  سعی کردم به یک باره همه جا باشم چون همه جا اتفاقی می‌افتاد. فکر می‌کنم این بازی درگیر احساسات زیادی شده بود."

1802836

در پایان می‌توان گفت که دلیل اصلی این درگیری دیاتا زننده گل دوم موناکو بود که چندین بار با پیرو هینکاپیه درگیر شد و سعی کرد بازیکن لورکوزن را تحریک کند. در عین حال قطعا برای بازی برگشت در موناکو شاهد رقابت پر سر و صدایی خواهیم بود.  همانطور که هرادسکی هم به نوعی آن را تایید کرد: "اکنون پس از اتفاقات بعد از بازی برای دیدار برگشت خیلی انگیزه داریم."

دیدگاهها