کد خبر : 1871646 | 02 اسفند 1401 ساعت 14:30 | 13.8K بازدید | 10 دیدگاه

فرجام‌خواهی رد شد

مخالفت دادگاه بارسلونا با آزادی موقت دنی آلوز

دادگاه بارسلونا امروز درخواست تجدید نظر دنی آلوز و آزادی موقت او را رد کرد و ستاره برزیلی باید همچنان در زندان برایانز 2 بماند.

مخالفت دادگاه بارسلونا با آزادی موقت دنی آلوز

به گزارش "ورزش سه"، دنی آلوز بیشتر از یک ماه است که به اتهام تجاوز جنسی بازداشت شده و در زندان برایانز 2 شهر بارسلونا حبس شده است. او اما این اتهام را رد می‌کند. کریستوبال مارتِی، وکیل این بازیکن، چندی پیش درخواست آزادی مشروط او را که از تاریخ 20 ژانویه در بازداشت بوده به دادگاه ارائه کرد و امیدوار بود که با این درخواست موافقت شود.

1797515

هفته گذشته جلسه تجدید نظر به دلیل حفظ حریم شخصی شاکی پشت درهای بسته برگزار شد و عجیب اینکه آلوز بار دیگر اتهامات را رد کرد و با وجود مدارک مستند ادعا کرد که ارتباط با شاکی با رضایت دوطرفه بوده و او تجاوز نکرده است. وکیل آلوز از قاضی خواسته بود که به خاطر شهرت آلوز و اینکه سال‌هاست در اسپانیا سکونت دارد، با آزادی موقت او به قید وثیقه موافقت کند و تضمین داد که او فرار نخواهد کرد. آلوز امیدوار بود که با این درخواست موافقت شود ولی این اتفاق رخ نداد و امروز اعلام شد که او باید مدتی بیشتر در زندان بماند و هیچ وثیقه‌ای نیز برای او قبول نخواهد شد.

دیدگاه‌ها