کد خبر : 1896842 | 01 فروردين 1402 ساعت 09:43 | 41.5K بازدید | 4 دیدگاه

عریستان یا آمریکا: ستاره بارسا 14 روز فرصت دارد

سرخیو بوسکتس، کاپیتان بارسلونا، در وقفه دیدارهای ملی درباره آینده‌اش تصمیم‌گیری خواهد کرد.

عریستان یا آمریکا: ستاره بارسا 14 روز فرصت دارد

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد بوسکتس با باشگاه بارسلونا  در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و خبری از امضای قرارداد جدید با او نیست. 

پیشنهادهای متفاوتی به دست این بازیکن رسیده که شامل پیشنهادی از باشگاه آمریکایی اینترمیامی است که دیوید بکام مالکیتش را برعهده دارد. هرچند گفته می‌شود که او پیشنهادهایی هم از لیگ عربستان دریافت کرده است. 

روزنامه موندو دیپورتیوو با تایید این خبر مدعی شده که او حتی شاید این فرصت را داشته باشد که به حضورش در نوکمپ ادامه دهد و حالا قصد دارد تصمیمش را پس از پایان وقفه دیدارهای ملی اعلام کند. 
 

1807774

این هافبک ملی‌پوش حالا نزدیک 15 سال است که در ترکیب اصلی بارسلونا به میدان می‌رود و این فصل هم نمایش خوبی را در ترکیب این تیم ارائه کرده و در 20 بازی از 22 بازی ممکن در ترکیب اصلی ژاوی قرار گرفته است. 

او حالا امیدوار است که بتواند پس از چهار سال بار دیگر جام قهرمانی لالیگا را به همراه بارسلونا بالای سر ببرد و نقش مهمی را هم در این موفقیت ایفا کرده است. 

دو باشگاه اینترمیامی و النصر عربستان پیشنهادهای هنگفتی را برای جذب او آماده کرده‌اند و ژاوی هم مدعی شده که دوست دارد بوسکتس حداقل شش ماه دیگر در این تیم بماند و باید دید که در نهایت کدام پیشنهاد برای او وسوسه‌‎انگیزتر خواهد بود.

دیدگاهها