کد خبر : 1896892 | 01 فروردين 1402 ساعت 15:19 | 7.9K بازدید | 1 دیدگاه

مسیگر به دنبال اولین افتخار ۱۴۰۲ برای ایران (عکس)

تیم فوتبال ساحلی ایران اکنون برای حضور در نیمه‌نهایی چشم به پیروزی برابر بحرین دوخته است.

مسیگر به دنبال اولین افتخار ۱۴۰۲ برای ایران (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، اولین افتخار ورزش ایران را در سال جدید احتمالا فوتبال ساحلی‌ها رقم بزنند.

تیم فوتبال ساحلی ایران با کاپیتانی مسیگر موفق شد در مرحله گروهی با سه پیروزی راهی دور بعدی شود و اکنون برای حضور در نیمه‌نهایی چشم به برتری مقابل بحرین دوخته است.

کاپیتانی این دوره از فوتبال ساحلی را برای ایران برعهده مسیگر‌ است و او به همراه دیگر هم‌تیمی‌هایش چشم به دریافت جواز حضور در جام‌جهانی دوخته‌اند. در دوره قبلی با توجه به شرایط کرونا، این ایران بود که به شکلی عجیب از مسابقات جهانی کنار گذاشته شد و اکنون در دوره جدید تیم‌ها به میزبانی تایلند به دنبال کسب مجوز حضور در جام‌جهانی خواهند بود.

1834383

تیم ملی ایران در گروه اول این مسابقات با تیم‌های امارات،ازبکستان و مالزی هم‌گروه بود که با سه برد مقتدرانه توانست به مرحله بعدی راه یابد. از این گروه امارات که میزبان دوره بعدی جام‌جهانی فوتبال ساحلی محسوب می‌شود نیز توانست به همراه ایران به عنوان تیم دور راهی مرحله بعدی شود.

مسلم مسیگر کاپیتان تیم فوتبال ساحلی ایران طی سه بازی مرحله گروهی موفق شده ۵ گل برای ایران به ثمر برساند.

او در گفتگویی کوتاه با خبرنگار‌ ما از انگیزه این تیم برای موفقیت و کسب سهمیه جام جهانی خبر داده و گفت: تیم باانگیزه‌ای داریم. شرایط هم خوشبختانه خوب است و آماده دیدار فردا (چهارشنبه) با بحرین خواهیم بود. امیدواریم بتونیم مردم را خوشحال کنیم و در همین روزهای ابتدایی سال یک اتفاق شیرین را رقم بزنیم. هدف ما خوشحال کردن مردم است و این که بتوانیم یک هدیه کوچک از طرف ما تقدیم آنها کنیم تا در این روزهای سخت اقتصادی از این جهت بتوانیم برای آنها موجب خوشحالی باشیم. امیدوارم مثل همیشه حامی ما باشند و دلگرمی بدهند تا بتوانیم از این دیدار هم سربلند خارج شویم.

1834384

مسلم مسیگر بازیکن بوشهری و کاپیتان تیم ساحلی ایران با پنج گلی که به ثمر رسانده یکی از کاندیداهای اصلی دستیابی به عنوان برترین بازیکن این دوره نیز محسوب می‌شود. تیمی که با رهبری او در این دوره امیدوار است بتواند ضمن قهرمانی در دوره بعدی جام‌جهانی نیز شرایط موفقی را دنبال کرده و به عنوان جهانی دست یابد.

1834385

دیدگاهها