کد خبر : 1896893 | 01 فروردين 1402 ساعت 15:27 | 17.9K بازدید | 1 دیدگاه

رقیب شجاع و کنعانی بازی ملی می‌خواهد

مدافع گل‌گهر به دنبال انجام نخستین بازی خود برای تیم ملی زیر نظر سرمربی باشگاهی خود است.

رقیب شجاع و کنعانی بازی ملی می‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"، آرمین سهرابیان آخرین بار که در لیست تیم ملی قرار گرفت، سال ۲۰۱۸ و بازی تدارکاتی مقابل ازبکستان بود که اجازه حضور در زمین را با تصمیم کارلوس کی‌روش به دست نیاورد و تا پایان مسابقه نیمکت‌نشین بود، اما او حالا با نظر امیر قلعه‌نویی دوباره به تیم ملی دعوت شده و می‌خواهد شانس بازی پیدا کند.

مدافع چپ‌پای گل‌گهر که فصل موفقی در این تیم زیر نظر قلعه‌نویی داشته، حالا با نظر این سرمربی به تیم ملی هم رسیده و با شور و شوق زیادی در تمرینات دو روز اخیر شرکت کرده تا امیدوار به انجام نخستین بازی ملی خود در یکی از دو مسابقه تدارکاتی مقابل تیم‌های ملی روسیه یا کنیا باشد.

سهرابیان که در تیم ملی رقبای آماده‌ای ازجمله محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی و محمدامین حزباوی دارد، می‌خواهد با تلاش بیشتر و نمایش باانگیزه‌تر، شانس حضور ثابت یا تعویضی در دو مسابقه دوستانه پیش رو را به دست بیاورد و حداقل یک بازی ملی در کارنامه او ثبت شود.

1834386

این مدافع ۲۷ ساله که در فصل جاری غیر از چهار مسابقه غیبت اجباری در ترکیب گل‌گهر، در ۱۹ بازی دیگر به میدان رفته و توانسته با زدن چهار گل یکی از گلزن‌ترین مدافعان لیگ برتر باشد، می‌خواهد مثل بازی‌های باشگاهی در تیم ملی هم بازیکن مورد اعتماد قلعه‌نویی شود و جایگاه خود را پیدا کند.

دیدگاهها