کد خبر : 1896894 | 01 فروردين 1402 ساعت 15:29 | 57.1K بازدید | 15 دیدگاه

150 میلیون دارید با شما مذاکره می‌کنیم

اژدهای دوسر ناپولی: خریدی علیه امپراتوری هالند

آژیرهای انگلیسی برای ویکتور اوسیمن بلندتر و بلندتر صدا می‌کند. یونایتد با استخدام اژدهای دوسر ناپولی به دنبال قلقلک دادن سیتی و ارلینگ هالند است.

اژدهای دوسر ناپولی: خریدی علیه امپراتوری هالند

به گزارش ورزش سه و به نقل از از ال‌ماتینو، روزنامه ایتالیایی، بزرگترین درخواست برای خرید ستاره این فصل فوتبال اروپا و باشگاه ناپولی از سمت منچستریونایتد می‌آید.

به نوشته ال‌ماتینو آنها این نیجریه‌ای را وسوسه می‌کنند که به اولدترافورد نقل و مکان کند و البته خود اوسیمن هم بدش نمی‌آید که در بطن یکی از بزرگترین انتقال‌های تاریخ وجود داشته باشد؛ جایی که پرداخت‌های چندین میلیون دلاری هم شاملش خواهد شد.

به نوشته این روزنامه، وداع با ناپولی تنها در شرایطی امکان‌پذیر دست که منچستریونایتد یک پیشنهاد واقعی روی میز بگذارد و ناپولی برای کمتر از ۱۵۰ میلیون یورو حتی حاضر به نشستن پشت میز و آغاز مذاکرات نیست و این بزرگترین مسئله این قرارداد احتمالی خواهد بود، چرا که این بودجه رکوردهای نقل و انتقالاتی را در هم خواهد شکست.

1829485

اگر انتقال مربوط به اوسیمن با باشگاه جدید پیش نرود، در آن زمان همه منتظر موضوع تجدید قرارداد اوسیمن با ناپولی خواهند ماند که اگر این اتفاق رخ ندهد، طبیعتا او انتقال ساده‌تری به یک تیم دیگر خواهد داشت.

در حال حاضر او و کواراتسخلیا، دیگر بازیکن ناپولی، پرطرفدارترین بازیکنان اروپا محسوب می‌شوند. اوسیمن تا ۲۰۲۵ با ناپولی قرارداد دارد و به طرز خطرناکی هنوز این قرارداد را تجدید نکرده است. او در این باره گفته: «آینده؟ نمی‌دانم چه اتفاقی قرار است بیافتد اما من در مسیر درستی هستم. در پایان فصل با ایجنت‌هایم می‌نشینیم و بحث می‌‌کنیم و بعد با ناپولی در مذاکره خواهم بود که از این باشگاه همیشه سپاسگزارم. ما با هم یک راه حل خوب پیدا خواهیم کرد.»

دیدگاهها