کد خبر : 1896903 | 01 فروردين 1402 ساعت 15:51 | 18.8K بازدید | 1 دیدگاه

با ورود برادران تورام به کلرفونتن

اردوی تیم ملی فرانسه خانوادگی شد!

فرزندان لیلیان تورام، ستاره سابق تیم ملی فرانسه برای حضور در اردوی خروس‌ها راهی کمپ این تیم شدند.

اردوی تیم ملی فرانسه خانوادگی شد!

به گزارش "ورزش سه" با شروع اردوی تیم ملی فرانسه یکی از جذاب‌ترین سوژه‌های این فیفادی برای خروس‌ها، حضور برادران تورام است.

خفرن، برادر کوچک‌تر، در نیس بازی می‌کند در حالی که برادر بزرگ‌تر، مارکوس، بیش از هزار کیلومتر دورتر در آلمان و مونشن گلادباخ بازی می‌کند. حالا این دو برادر برای یافتن یکدیگر،  جایی بهتر از تیم ملی فرانسه پیدا نکرده اند.

فرزندان لیلیان برای انجام دو بازی بعدی آبی‌ها در مرحله مقدماتی یورو 2024 انتخاب شده‌اند. بازی اول در روز جمعه 24 مارس برابر هلند در ورزشگاه پارک دو فرانس و بازی بعدی در روز دوشنبه، برابر ایرلند در دوبلین انجام خواهد شد.

دو تورام در حالی با هم به کلرفونتین رسیدند. که مارکوس این مکان را به خوبی می شناسد: او در حال حاضر 9 بار دعوت شدن به اردوی تیم ملی را در کارنامه خود دارد.

1781808

خفرن نیز قبلاً به کلرفونتن آمده بود و عضوی از تیم‌های پایه زیر 16 تا 19 سال بوده اما او هنوز افتخار حضور در شاتو، اقامتگاه آبی‌ها را نداشته است و اولین حضور خود را جشن می‌گیرد.

مارکوس برای حمایت از برادر کوچکش که مطمئناً مرعوب فضا شده بود، با هم از یک وسیله نقلیه پیاده شدند تا از پله‌ها بالا بروند تا لباس هایی که برای بدست آوردنش مدیون شانس نبودند را بپوشند.

یکی دیگر از نقاط مشترک بین این دو لبخندی به پهنای صورت است که قبل از پیوستن به بقیه بازیکنان روی لب داشتند تا شادی دو برادری که پا جای پای پدر پرافتخار خود می‌گذارند را به تصویر بکشد.

سایر بازیکنان نیز در اوایل بعد از ظهر به کلرفونتن رسیدند تا انتظارات برای ثبت عکس از لحظه پیاده شدن از ماشین و بالا رفتن از پله‌های قلعه مانند رژه هفته مد را برآورده کنند.

دیدگاهها