کد خبر : 1896923 | 01 فروردين 1402 ساعت 19:02 | 182.1K بازدید | 41 دیدگاه

او مطمئنا به عربستان نمی‌رود

تنها تصمیم قطعی لیونل مسی برای فصل بعد

طبق ادعای اسپورت، در حال حاضر در مورد آینده مسی تنها یک قطعیت وجود دارد و آن هم منتفی بودن انتقالش به الهلال عربستان است.

تنها تصمیم قطعی لیونل مسی برای فصل بعد

به گزارش "ورزش سه"، از قرارداد لیونل مسی با پی اس جی کمتر از 6 ماه دیگر باقیمانده و دور اول مذاکرات تمدید او نیز بی نتیجه ماند. شایعات زیادی در این مورد شنیده می شود و می گویند که مسی دستمزدی بالاتر از کیلیان امباپه برای تمدید می‌خواهد.

1833893

 پس از جام جهانی و قهرمانی مسی با آرژانتین، انتظارات از مسی در پی اس جی نیز بسیار بالا رفت ولی در ماه مارس هستیم و پی اس جی فقط در لیگ فرانسه شانس قهرمانی دارد. این تیم از جام حذفی فرانسه حذف شده و در لیگ قهرمانان نیز با شکست از بایرن نتوانست به یک چهارم نهایی برسد. مسی حتی در بازی اخیر برابر رن توسط عده ای از هواداران در پارک دو پرنس هو شد.

1834421

اسپورت امروز نوشت که لیونل مسی برای فصل بعد قطعا به هیچ تیمی در خاورمیانه نخواهد رفت و شایعات پیشنهاد دستمزد 600 میلیون یورویی برای دو سال به مسی از سوی الهلال عربستان نیز صحت ندارد. اخیر پدر مسی نیز این گمانه‌زنی‌ها را تکذیب کرده بود. فعلا تنها ارتباط بین مسی و عربستانی‌ها به قرارداد تجاری طرفین برای تبلیغ گردشگری این کشور از سوی فوق ستاره آرژانتینی بر می‌گردد.

1834422

دیروز همچنین اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه امیر قطر دستور اکید داده تا هر طور شده با مسی تمدید شد. بر این اساس پی اس جی در حال آماده کردن دومین پیشنهاد خود است تا مسی را برای حداقل یک فصل دیگر نیز حفظ کند.

دیدگاهها