کد خبر : 1897807 | 07 فروردين 1402 ساعت 23:40 | 43.9K بازدید | 26 دیدگاه

ماموریت خورخه مسی برای بازگشت لئو به بارسلونا

یک رسانه اسپانیایی مدعی شد لیونل مسی از پدرش درخواست کرده بار دیگر با خوان لاپورتا مذاکره کرده و شرایط را برای بازگشت او به بارسلونا فراهم کند.

ماموریت خورخه مسی برای بازگشت لئو به بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، آینده لیونل مسی همچنان در ابهام قرار دارد و بازار شایعه و گمانه‌زنی درباره آینده باشگاهی او همچنان داغ است.

درحالی‌که در روزهای گذشته اکثر گزارش‌ها حاکی بر این بود احتمال بازگشت او به بارسلونا اندک است و نزدیکان مسی هم شایعات درباره انتقال او به الهلال و اینترمیامی را رد کرده بودند ساعتی پیش یک رسانه کاتالان (Tot costa) ادعایی مطرح کرد که مسلما به شدت خبرساز خواهد شد.

1836154

این رسانه به نقل از منابع نزدیک به مسی مدعی است ستاره آرژانتینی از پدرش، خورخه مسی، که نقش مدیر برنامه‌های او را به عهده دارد درخواست کرده با خوان لاپورتا مذاکره کرده و شرایط را برای بازگشت او به نوکمپ فراهم کند. از سوی دیگر مسی شخصا با ژاوی در تماس است و تا کنون موفق شد نظر مثبت او، کادر فنی بارسا و بازیکنان را برای بازگشت به دست بیاورد. این گزارش مدعی است جو رختکن بارسا با بازگشت ابرستاره آرژانتینی کاملا موافق است.

بعد از آنکه مشخص شد لیونل مسی قصد دارد فصل آینده همچنان در فوتبال اروپا باشد شایعات درباره انتقال او به عربستان یا آمریکا کمرنگ شد و حالا با گذشت زمان شایعه بازگشت او به بارسا از وزن بیشتری برخوردار می‌شود. این در حالی است که باشگاه پاری سن ژرمن همچنان اصرار دارد که تا پیش از پایان فصل موفق به تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی‌اش خواهد شد.

دیدگاهها