کد خبر : 1898003 | 09 فروردين 1402 ساعت 10:15 | 53.2K بازدید | 2 دیدگاه

فریادهای گزینه سرمربیگری ایران در اولین برد

سرمربی اسپانیایی تیم ملی اکوادور نخستین برد را روی نیمکت این تیم مقابل استرالیا تجربه کرد.

فریادهای گزینه سرمربیگری ایران در اولین برد

به گزارش "ورزش سه"، فلیکس سانچز که تحول بزرگی در فوتبال قطر به وجود آورد و توانست یک تیم ضعیف و معمولی در فوتبال آسیا را در جام ملت‌های ۲۰۱۹ به قهرمانی برساند و پس از آن هم حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را به‌عنوان میزبان رقابت‌ها تجربه کند، حالا کارش را در یک تیم از آمریکای جنوبی آغاز کرده است.

این سرمربی جوان اسپانیایی که گزینه خارجی فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت تیم ملی بود و در نهایت تصمیم گرفت از آسیا برود و روی نیمکت تیم اکوادور بنشیند، در فیفادی دو مسابقه تدارکاتی برابر استرالیا برگزار کرد.

تیم ملی اکوادور در نخستین بازی دوستانه با سرمربیگری فلیکس سانچز با نتیجه سه بر یک مقابل استرالیا شکست خورد، اما در دومین دیدار تدارکاتی برابر همین تیم که در ملبورن برگزار شد، توانست کانگوروها را در زمین خود مغلوب کند و صاحب یک برد ارزشمند در شروع کارش در این تیم شود.

فلیکس سانچز که جنب و جوش زیادی در ورزشگاه مارول در مسابقه دوستانه روز گذشته مقابل استرالیا داشت و با فریادهای خود شاگردان جدیدش را هدایت می‌کرد، توانست در آغاز راه و ماجراجویی با تیم ملی اکوادور یک برد روحیه‌بخش به دست بیاورد و نشان دهد توانایی کار در یک تیم ملی غیر از قطر را هم دارد.

1836567

دیدگاهها