کد خبر : 1898101 | 09 فروردين 1402 ساعت 18:06 | 28.9K بازدید | 25 دیدگاه

برنامه 10 ساله علیرضا منصوریان به باشگاه فولاد

سرمربی تیم فولاد اعلام کرد برای 10 سال آینده به مدیران این باشگاه برنامه داده است.

برنامه 10 ساله علیرضا منصوریان به باشگاه فولاد

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه علیرضا منصوریان قراردادی تا پایان فصل آینده لیگ برتر با فولاد به امضا رسانده اما این مربی قصد دارد اقدامی ماندگار را در این باشگاه انجام بدهد. به همین خاطر او برنامه بلندمدتی را به مدیران باشگاه ارائه کرده است.

منصوریان در نشست خبری امروز خود قبل از مصاف با پیکان به این مساله و اشاره کرد و گفت: «سال آینده فکر می‌کنم سال بسیار پرباری خواهیم داشت. به باشگاه برنامه‌ای داده‌ام. نه برای خودم، برای آینده باشگاه فولاد. یک برنامه 3 ساله. یک برنامه 5 ساله و یک برنامه 10 ساله. طی 3 سال باید ساختاری را ایجاد کنیم که هر مربی‌ای می‌آید همان ساختار را دنبال کند تا در سال سال 1404 ما از خرید بازیکن بی‌نیاز بشویم و فقط تک‌ستاره خارجی بخریم و در سال 1404 به بعد شروع کنیم به فروش استعدادهایمان تا در بخش لژیونر یک قطب بزرگ شویم.»

البته منصوریان در لابه لای صحبت‌های خود اشاره کرد که این برنامه بلندمدت منوط به حضور خودش در باشگاه فولاد نیست. او قصد دارد یک مسیر را برای فولاد تعیین کند تا حتی اگر خودش نیز در این باشگاه حضور نداشت، مربی بعدی بتواند آن را اجرایی کند و جلو ببرد تا آنچه در ذهن مدیران باشگاه است، محقق شود.

دیدگاهها