کد خبر : 1898223 | 10 فروردين 1402 ساعت 16:06 | 30.8K بازدید | 5 دیدگاه

معادلات عجیب برای جانشینی رنار

هدف مشترک الهلال و فدراسیون عربستان: ژرژ ژسوس!

تیم ملی عربستان و باشگاه الهلال، هر کدام برای نیمکت خود، در پی توافق با ژرژ ژسوس هستند.

هدف مشترک الهلال و فدراسیون عربستان: ژرژ ژسوس!

به گزارش "ورزش سه"، هروه رنار به صورت رسمی از تیم ملی عربستان جدا شد و سعودی ها در پی انتخاب یک جایگزین مناسب برای او هستند. در این میان نیز اخباری به گوش می‌رسد که رامون دیاز آرژانتینی قصد ندارد در تابستان، قراردادش را با الهلال تمدید کند.

حالا و در شرایطی که هم تیم ملی عربستان و هم الهلال برای تابستان پیش رو باید به فکر انتخاب یک سرمربی جدید باشند، رسانه‌های برزیلی و پرتغالی خبر می‌دهند که ژرژ ژسوس یکی از اهداف مشترک پرافتخارترین تیم آسیا و فدراسیون فوتبال عربستان است.

وب سایت maisfutebol پرتغال با اعلام اینکه ژرژ ژسوس قصد دارد در تابستان فوتبال ترکیه را ترک کند و علاقه ای هم به تمدید قراردادش با فنرباغچه ندارد، از رقابت فدراسیون عربستان و الهلال برای جذب این سرمربی خبر داد.

البته maisfutebol در ادامه نوشته است که ژرژ ژسوس پلن B فدراسیون فوتبال عربستان به شمار می‌رود چرا که آنها ترجیح می‌دهند با رامون دیاز قرارداد همکاری امضا کنند. قرارداد این سرمربی آرژانتینی در ژوئن پیش رو به پایان می‌رسد.

اگر تیم ملی عربستان دیاز را به عنوان جانشین هروه رنار انتخاب کند، آنگاه الهلال رقیبی برای جذب ژرژ ژسوس ندارد. او در فصل 2018 – 2019 نیز هدایت الهلال را برعهده داشت و با این تیم قهرمان جام حذفی عربستان شد.

البته در روزهای اخیر، شایعاتی درباره قرار گرفتن نام ژرژ ژسوس در میان گزینه های فدراسیون فوتبال برزیل به گوش می‌رسد. هر چند که همچنان کارلو آنچلوتی گزینه نخست سلسائو برای نشستن روی نیمکت این تیم است.

دیدگاهها