کد خبر : 1920796 | 24 فروردين 1402 ساعت 18:46 | 88.6K بازدید | 42 دیدگاه

ادعای دیلی میل

لیست سیاه تن‌هاخ: 13 بازیکن باید بروند

اریک تن‌هاخ برای فصل بعد قصد یک تحول اساسی در منچستریونایتد را دارد و 13 بازیکن تیم را ترک خواهند کرد.

لیست سیاه تن‌هاخ: 13 بازیکن باید بروند

به گزارش "ورزش سه"، اریک تن‌هاخ در نظر دارد منچستریونایتد را برای فصل 24-2023 بازسازی کند. فتح لیگ اروپا، جام حذفی انگلیس و کسب سهمیه لیگ قهرمانان، اهداف یونایتد تا پایان فصل هستند؛ اما این برای شیاطین سرخ کافی نیست و تن‌هاخ اهدافی بلندتر برای تیمش متصور است.

1799034

همان‌طور که دیلی میل توضیح می‌دهد، سرمربی هلندی آرزوی قهرمانی در لیگ برتر را در اولدترافورد دارد و برای انجام این کار او یک پروژه بزرگ و تحولی اساسی را برنامه‌ریزی کرده است. تن‌هاخ به فکر اخراج 13 بازیکن در این تابستان است.

فاصله منچستریونایتد با آرسنال و منچسترسیتی برای قهرمانی زیاد است و این تیم فعلا در رده چهارم و در 17 امتیازی آرسنال قرار دارد. در واقع، همان‌طور که این نشریه انگلیسی توضیح می‌دهد شکست‌های تحقیرآمیز مقابل برنتفورد، منچسترسیتی و لیورپول، یادآوری کردند که تن‌هاخ و کادر فنی‌اش، کار زیادی برای متحول کردن یونایتد پیش رو دارند و یک بازسازی کامل ضروری است.

1661617

لیست سیاه تن‌هاخ
آنتونی الانگا، اریک بایی، الکس تلس، هری مگوایر، آرون وان بیساکا، دونی فان دبیک، براندون ویلیامز، آنتونی مارسیال، فاکوندو پلیستری، آمادو دیالو، ویکتور لیندلوف، فیل جونز، اسکات مک‌تامینی.

دیدگاهها