کد خبر : 1922476 | 02 اردیبهشت 1402 ساعت 07:30 | 8.1K بازدید | 22 دیدگاه

مازیار زارع شاهکار کرده است؛

یحیی زاده: ملوان می‌تواند در قهرمانی لیگ تاثیر بگذارد

بازیکن ملوان می‌گوید تلاش می‌کنند همانند بازی رفت از سپاهان امتیاز بگیرند و در مسیر قهرمانی تاثیرگذار باشند.

یحیی زاده: ملوان می‌تواند در قهرمانی لیگ تاثیر بگذارد

به گزارش ورزش سه، امیرحسین یحیی زاده در مورد تساوی ملوان مقابل تراکتور در هفته گذشته گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود و حق ما برد بود اما اشتباهات داوری سه امتیاز مهم بازی را از ما گرفت.

او در مورد دیدار پیش رو ادامه داد: قطعا بازی با سپاهان سختی‌های خودش را دارد. ما در بازی رفت توانستیم از سپاهان امتیاز بگیریم و در این بازی هم امیدواریم بتوانیم در قهرمانی لیگ تاثیر بگذاریم.

این بازیکن در مورد اینکه در سرنوشت تیم سقوط کننده هم تاثیر دارند، گفت: دو بازی ما با نفت مسجد و مس کرمان قطعا سخت خواهد بود. ما در هر بازی با کمال احترام به حریفانمان برای برد می‌رویم. ان‌شاالله دست پر از این بازی‌ها خارج بشویم.

یحیی زاده در مورد عدم پیروزی در ۸ هفته اخیر توضیح داد: جدا از اینکه بدشانسی آوردیم در این ۸ هفته اشتباهات داوری هم بی‌تاثیر نبوده.

وی در مورد ناراحتی‌های مازیار زارع و احتمال جدایی‌اش در پایان فصل عنوان کرد: امیدوارم این ناراحتی‌ها رفع بشود. واقعا شاهکاری که مازیار زارع برای این تیم کرد هیچ کس قادر به انجامش نبود. امیدواریم آقا مازیار بمانند. از هوادران محترم و همه عوامل محترم باشگاه ممنونم. به امید اینکه سال بعد ملوان را در رتبه‌های بالاتر ببینیم.

دیدگاهها