کد خبر : 1937370 | 24 اردیبهشت 1402 ساعت 09:56 | 7.8K بازدید | 3 دیدگاه

باهیا: ساپینتو همیشه بازی را به بیرون زمین می‌برد

عالی بوده‌ایم، خط دفاعی مس را سرزنش نکنید

مدافع مس که ادعا می کند ساپینتو را از قدیم می شناسد ادعای جالبی در مورد او می کند.

عالی بوده‌ایم، خط دفاعی مس را سرزنش نکنید

به گزارش ورزش سه، دیدار های استقلال و مس رفسنجان همیشه جذاب است. در شبی که شاگردان ربیعی جلو افتادند این آبی ها بودند که کامبک زدند و رفسنجان را با سه امتیاز به مقصد تهران ترک کردند. جفرسون باهیا که ساپینتو اعتقاد داشت خطای هند انجام داده در مورد بازی به خبرنگار ما گفت: بازی مقابل استقلال یک بازی رقابتی بود. جلو هم افتادیم اما متاسفانه در 5 دقیقه 2 گل خوردیم و ما بازی را باختیم اما نباید تمرکز خود را از دست بدهیم و با تمرکز بیشتر حالا به آخرین بازی لیگ فکر می کنیم  تا به بهترین شکل آن را به پایان برسانیم.

درحالی که ساپینتو اعتقاد داشت باهیا مرتکب خطای هند شده این بازیکن نظر دیگری دارد و می گوید: آقای ساپینتو را  قبلاً  از پرتغال می شناسم وقتی در آنجا بازی می کردم و می دانم او سعی می کند بازی را به بیرون از زمین بکشد. داور در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفته بود، بنابراین من با آرامش ادامه دادم زیرا می دانستم که ساپینتو همیشه سعی دارد با داوری بحث کند.

مدافع برزیلی مس رفسنجان می گوید نباید مدافعین این تیم در گل های دریافتی از استقلال را مقصر دانست، او توضیح داد:  من جفرسون باهیا دفاع ها را مقصر نمی دانم اما موقعیتی هایی در بازی رخ داد که آنچه را که همیشه در مسابقات فوتبال انجام می دادیم بهم ریخت ولی ما در ۳۱ بازی در لیگ و حذفی کمترین گل خورده را داشتیم  بنابراین من نباید خط دفاعی را سرزنش کنم زیرا ما در طول فصل عالی کار کرده ایم، باید به آنها تبریک بگوییم. از مربیانمان برای کار عالی شان تقدیر می کنیم. در چنین لیگ رقابتی اینگونه کار کردن سخت است. استقلالی ها شانس هایی داشتند و پیروز بیرون آمدند. به آنها تبریک می گویم، اما کار ما ادامه دارد.

باهیا که بهترین عملکرد دفاعی را طبق گفته سایت های آماری داشته افزود: از هم تیمی هایم به خاطر کمکی که در طول مسابقات انجام دادند و از مربیان بخاطر آموزشی که به ما می دهند تشکر می کنم.  این بازتابی است از اینکه چقدر بازیکنان خوبی در تیم داریم، مخصوصاً در خط دفاعی، زیرا رقابت بسیار زیاد است، بنابراین ما باید همیشه از موقعیت هایمان استفاده کنیم، کاری که در تمام بازی ها انجام می دهیم.  من سعی می کنم همیشه بهترینن را در زمین بگذارم و به تیمم کمک کنم. خیلی ها برای جایگاه مس در این فصل خوشحال هستند.

دیدگاهها