کد خبر : 1939606 | 03 خرداد 1402 ساعت 15:23 | 13.6K بازدید | 0 دیدگاه

مهر باطل روی شایعه عجیب درباره تیم ملی والیبال

سرپرست تیم ملی والیبال با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

مهر باطل روی شایعه عجیب درباره تیم ملی والیبال

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران در روزهای اخیر با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده که اوج آنها دیروز بود؛ جایی که فدراسیون والیبال اعلام کرد آمریکا به پنج عضو تیم ملی از جمله امین اسماعیل نژاد ویزا نداده است. البته رئیس فدراسیون والیبال پیگیر این مسئله است و ممکن است که در نهایت این موضوع ختم به خیر شود.

یکی دیگر از حواشی عجیبی که تیم ملی والیبال ایران با آن دست و پنجه نرم می‌کند مربوط به سرپرست تیم است. در روزهای گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه اکبر محمدی استعفا داده و نمی‌خواهد در لیگ ملت‌ها تیم ملی والیبال ایران را همراهی کند. البته میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با ما تاکید کرد که این خیلی مسئله بزرگی نیست و حل خواهد شد.

همانطور که قرار بود، امروز جلسه‌ای در فدراسیون والیبال با حضور اکبر محمدی، بهروز عطایی و محمدرضا داورزنی برگزار شد که خروجی آن ماندن محمدی در تیم ملی بود. سرپرست تیم ملی والیبال ایران در گفت‌وگویی کوتاه با ما در این باره به ورزش سه گفت: " تقریبا جلسه‌ای سه ساعته برگزار کردیم. شرح وظایف مشخص شد و خوشبختانه دیگر مشکلی وجود ندارد و من با قدرت به کارم در تیم ملی ادامه خواهم داد."

دیدگاهها