کد خبر : 1939841 | 04 خرداد 1402 ساعت 15:17 | 20.5K بازدید | 1 دیدگاه

سرقت خشن سارقان از خانه ستاره والنسیا

جاستین کلایورت آخرین قربانی سرقت از خانه فوتبالیست‌های مشهور است. سارق‌ها همسر او را کتک زدند و جواهراتش را دزدیدند.

سرقت خشن سارقان از خانه ستاره والنسیا

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که مهاجم والنسیا همراه تیمش به مایورکا سفر کرده تا در بازی با رئال مایورکا به زمین برود، چند سارق به خانه او در حومه شهر والنسیا دستبرد زدند. دزدها که گفته می‌شود سه نفر بودند، همسر کلایورت را کتک زدند و حدود 200 هزار یورو جواهر و ساعت را با خود بردند.

طبق گزارش منتشر شده، همسر کلایورت تازه از پیاده‌روی برگشته بود که سارقان او را مورد ضرب و شتم قرار دادند تا جای وسایل گرانبهای خانه را لو دهد. گفته می‌شود این حادثه در مجموع پنج دقیقه طول کشیده و دزدها با وسایل ارزشمندی که برداشته بودند، خانه را ترک کرده‌اند.

همسر او آسیب جدی ندیده و کلایورت در مایورکا می‌ماند تا در بازی امشب شرکت کند و بلافاصله به والنسیا برنخواهد گشت.

در چند ماه اخیر، بازیکنان زیادی در اسپانیا هدف سرقت قرار گرفته‌اند. برای نمونه، رودریگو، ستاره برزیلی رئال مادرید، هنگامی که همراه این تیم در سویل بود تا در فینال کوپا دل‌ری شرکت کند، متوجه شد دزدها به خانه‌اش در منطقه مرفه‌نشین مادرید دستبرد زده‌اند.

اتفاقی مشابه هم برای ژول کنده، مدافع بارسا، افتاد و موقعی که او برابر بتیس بازی می‌کرد، دزدها به خانه‌اش زدند و اموال او را بردند. البته فرق ماجرای کنده با کلایورت در این است که موقع سرقت از خانه کنده، کسی در خانه نبوده است.

حتی لیونل مسی هم در ماه‌های اخیر از دست سارقان در امان نبوده و دو مرد سرتا پا سیاه‌پوش وارد حیاط خانه او در بارسلونا شدند و وقتی نتوانستند وارد ساختمان اصلی شوند، پیش از رسیدن پلیس فرار کردند.

1879597

دیدگاهها