کد خبر : 1939864 | 04 خرداد 1402 ساعت 17:35 | 72.4K بازدید | 10 دیدگاه

یحیی ترکیب قهرمان را تغییر نداد؛

یازده مرد ابتدایی پرسپولیس برای نیمه‌نهایی جام حذفی

پرسپولیس بدون تغییر نسبت به بازی قبلی در پی صعود به فینال جام حذفی است.

یازده مرد ابتدایی پرسپولیس برای نیمه‌نهایی جام حذفی

به گزارش "ورزش سه"، امروز در ورزشگاه دستگردی، هوادار در نیمه نهایی جام حذفی میزبان پرسپولیس است. سرخ‌ها پس از قهرمانی در لیگ در پی دبل قهرمانی با فتح جام حذفی هستند. این تیم ابتدا باید هوادار را از پیش رو بردارد تا دربی تاریخی پایتخت در فینال شکل بگیرد.

در چارچوب دروازه پرسپولیس علیرضا بیرانوند قرار گرفته است. برخلاف لیگ، سرخ‌ها تا اینجا در جام حذفی کلین‌شیت نداشته‌اند و بیرو در پی این است که برای نوزدهمین بار در این فصل و نخستین بار در جام حذفی دروازه خود را بسته نگه دارد.

1874854

گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی زوج خط دفاع سرخ‌ها را تشکیل می‌دهند. دانیال اسماعیلی‌فر دفاع راست و علی نعمتی مدافع چپ سرخ‌هاست. میلاد سرلک تک هافبک دفاعی پرسپولیس است و سروش رفیعی نیز هافبک تهاجمی قرمزها در ترکیب است.

1739044

سعید صادقی و مهدی ترابی که این روزها در آماده‌ترین فرم خود قرار دارند دو وینگر پرسپولیس هستند. در خط حمله نیز وحید امیری به عنوان مهاجم سایه کار می‌کند و عیسی آل‌کثیر فوروارد هدف قرمزپوشان است.

نکته مهم اینکه هفت بازیکن ترکیب اصلی پرسپولیس، در خطر محرومیت از دربی احتمالی در فینال قرار دارند و در صورت دریافت کارت و صعود پرسپولیس از بازی بعدی محروم خواهند بود.

1875068

علیرضا بیرانوند، میلاد سرلک، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، عیسی آل‌کثیر و سعید صادقی بازیکنان تک کارته ترکیب پرسپولیس هستند و سینا اسدبیگی نیمکت نشین نیز در خطر محرومیت قرار دارد.

یحیی به ترکیب برنده خود که با آن به صدر جدول و قهرمانی لیگ رسید دست نزده و امیدوار به قهرمانی با همین ترکیب در جام حذفی است.

ترکیب پرسپولیس برابر هوادار:
علیرضا بیرانوند، گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، وحید امیری، سعید صادقی و عیسی آل‌کثیر

دیدگاهها