کد خبر : 1939884 | 04 خرداد 1402 ساعت 19:27 | 29.7K بازدید | 15 دیدگاه

اعتماد رهبران سیاسی و ورزشی عربستان به استخدام لئو

ادعای مارکا: مسی در پایان فصل الهلالی می‌شود

روزنامه مارکا مدعی شد که سران دولت عربستان خوش‌بین هستند که لیونل مسی راهی الهلال شود.

ادعای مارکا: مسی در پایان فصل الهلالی می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که هنوز وضعیت لیونل مسی برای فصل بعد نامشخص است، روزنامه مارکا مدعی شده است که مدیران ورزشی و سیاسی عربستان به جذب فوق‌ستاره آرژانتینی امیدوار هستند و گذر زمان نیز روز به روز امیدها را به حضور کاپیتان آرژانتین در خاورمیانه افزایش داده است.

در گزارش مارکا آمده است: تقویم رو به جلو پیش می‌رود و خوش‌بینی افزایش پیدا می‌کند. عربستانی‌ها متقاعد شده‌اند که لئو مسی قرار است در چند روز آینده و به‌محض پایان فصل در فرانسه، بازیکن الهلال شود. این پیشنهاد از هفته‌های اول ژانویه روی میز بوده است و با توجه به پاسخ مثبت بازیکن آرژانتینی، امیدواری رهبران سیاسی و ورزشی این کشور عربی افزایش یافته است.

آن‌ها هیچ تردیدی درباره حضور مسی در الهلال ندارند؛ همان‌طورکه در مورد کریستیانو رونالدو و حضورش در النصر هیچ شکی نداشتند. دولت عربستان می‌خواست دوئل مسی – کریستیانو را تکرار کند و طبق اخباری که از ریاض منتشر شده، این آرزو بسیار نزدیک به واقعیت است. پیشنهادی که مسی دریافت می‌کند، بالاتر از پیشنهادی است که توسط فوق‌ستاره پرتغالی امضا شده و کمی بیش از 300 میلیون یورو خواهد بود.

1875106

حضور تعداد بیشتری از بازیکنان مرتبط با فوتبال اسپانیا در تیم‌های بزرگ عربی، یکی از بزرگترین رقابت‌های بزرگ بازار نقل و انتقالات تابستانی را در آسیا شکل خواهد داد. بوسکتس، جوردی آلبا، ناچو، بنزما، مودریچ و حتی موراتا از جمله نام‌هایی بوده‌اند که در هفته‌های اخیر به تیم‌های عربی لینک شده‌اند اما همگی آنها نسبت به حضور مسی در عربستان در اولویت دوم هستند.

خوش‌بینی اعراب در تضاد با انتظار و وقفه‌ای است که اطرافیان مسی می‌خواهند در مورد آینده او انجام دهند، چیزی شبیه به آنچه که با کریستیانو رونالدو و تا چند روز قبل از آخرین سفر او به ریاض رخ داد. علاوه بر این، بارسلونا همچنان به عملیات بررسی و آنالیز صورت‌های مالی و اقتصادی برای دریافت تاییدیه لالیگا ادامه می‌دهد. زمان در حال حرکت است و این به نفع بارسا نیست.

پیشنهاد اقتصادی این تیم عربی به آنچه بارسلونا می‌تواند ارائه دهد، ربطی ندارد. عامل احساسی برای بازگشت به لباس بلوگرانا سنگینی می‌کند، اما اصرار اعراب (دولت عربستان) می‌تواند مسی را متقاعد کند راهی تیم سعودی شود.

دیدگاهها