کد خبر : 1939919 | 04 خرداد 1402 ساعت 22:03 | 20.9K بازدید | 22 دیدگاه

رویاهای دور و دراز منچستریونایتد

کری‌خوانی شاو: فصل بعد قهرمان لیگ برتر و CL هستیم

لوک شاو، مدافع منچستریونایتد، می‌گوید شیاطین سرخ با اریک تن‌هاخ متحول شده‌اند و فصل آینده مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر خواهند بود.

کری‌خوانی شاو: فصل بعد قهرمان لیگ برتر و CL هستیم

به گزارش "ورزش سه"، از شروع فصل جاری که اریک تن‌هاخ روی نیمکت منچستریونایتد نشست امیدها به بهتر شدن شرایط شیاطین سرخ در بین هواداران افزایش یافت. لوک شاو، مدافع یونایتد، می‌گوید شیاطین سرخ برنامه‌های جاه‌طلبانه برای فصل آینده دارند و به روزهای اوج برمی‌گردند.

منچستریونایتد در ماه فوریه فاتح جام اتحادیه شد و در حال حاضر در آستانه کسب سهمیه چمپیونزلیگ فصل آینده قرار دارد. از این گذشته شیاطین سرخ یک قدم تا فتح جام حذفی فاصله دارند هر چند در فینال باید به مصاف حریفی دشوار به نام منچسترسیتی بروند. یونایتد در صورت قهرمانی در جام حذفی سیزدهمین قهرمانی‌اش را جشن خواهد گرفت و تا رسیدن به رکورددار قهرمانی در این جام، آرسنال، یک قهرمانی فاصله خوهد داشت.

1879731

لوک شاو با ستایش از اریک تن‌هاخ و نقش او در منچستریونایتد مدعی است یونایتد در دوران این مربی هلندی نه یک وجب و دو وجب بلکه چند فرسخ پیشرفت کرده است.

این مدافع انگلیسی در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت: "شک ندارم تیم‌های دیگر انگلیس می‌دانند که منچستریونایتد ترسناک سال‌ها پیش دارد برمی‌گردد. وقتی یک تیم مربی عوض می‌کند فصل اول همیشه حکم دوره گذار را دارد و دشوار است. اما تن‌هاخ عالی بوده و همه می‌بینند که او چه قدر تیم را تغییر داده است. تغییر را می‌شود در ذهنیت ما و در سبک بازی‌مان دید."

شاو در ادامه گفت: "تن‌هاخ می‌خواهد تیم پرقدرت و با پرس سنگین بازی کند. او می‌خواهد ما دائم به توپ حمله کنیم، دائما هوشیار باشیم و هر چقدر ممکن است از جلوتر پرس کنیم. او ما را به مراتب بهتر کرده است. ما نه یک وجب و دو وجب بلکه فرسخ‌ها بهتر شده‌ایم. شکی نیست که در مسیر درست هستیم. قبلا هم گفته‌ام که یونایتد همیشه باید برای فتح جام تلاش کند و حالا با این مربی می‌توانیم. می‌دانم تابستان امسال خریدهایی خواهیم داشت که امیدوارم هر چه زودتر اضافه شوند. هدف ما از شروع فصل آینده دو جام است: قهرمانی در لیگ برتر و چمپیونزلیگ."

1879732

دیدگاهها