کد خبر : 1940100 | 05 خرداد 1402 ساعت 23:15 | 34.1K بازدید | 77 دیدگاه

کری‌خوانی برونو برای لیورپول: خوب شد سهمیه نگرفتند!

برونو فرناندز، ستاره منچستریونایتد، از کسب سهمیه چمپیونزلیگ توسط شیاطین سرخ و ناکامی لیورپول در کسب سهمیه برای طعنه زدن به رقیب سنتی تیمش استفاده کرد.

کری‌خوانی برونو برای لیورپول: خوب شد سهمیه نگرفتند!

به گزارش "ورزش سه"، برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد، برای لیورپول کری‌خوانی کرده و اشاره کرد شیرینی کسب سهمیه چمپیونزلیگ برای شیاطین سرخ با توجه به ناکامی لیورپول برای صعود به جمع چهار تیم اول جدول بیشتر شده است.

منچستریونایتد دیروز چلسی را 4-1 شکست داد و کسب سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی کرد. این نتیجه باعث شد امیدهای لیورپول برای حضور در فصل آینده چمپیونزلیگ کاملا از بین برود و یورگن کلوپ و شاگردانش به حضور در لیگ اروپا قناعت کنند. با توجه به رقابت سرسخت و تاریخی بین این دو تیم قرمزپوش انگلیسی، یونایتدها از کسب سهمیه و ناکامی لیورپول بسیار خوشحالند.

1880067

برونو فرناندز که در بازی دیشب مقابل چلسی یک گل از گل‌های تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند در مصاحبه‌ای با اسکای گفت:" ما می‌دانیم این موفقیت خیلی بزرگ است. هدف‌های ما در این فصل با این سهمیه کامل می‌شد و موفق شدیم به آن برسیم. بگذارید این را بگویم که خیلی خوب می‌دانیم هوادارها از اینکه لیورپول نتوانست به سهمیه برسد خوشحالند. ولی همه چیز در این خلاصه نمی‌شود. ما به عنوان بازیکن‌های یونایتد می‌خواستیم بهترین نتیجه ممکن را برای تیم به دست بیاوریم و معتقدیم توانستیم به این هدف برسیم".

1880068

آخرین باری که یونایتد در لیگ قهرمانان حضور داشت به فصل 22-2021 برمی‌گشت. شیاطین سرخ در آن فصل به مرحله یک‌هشتم نهایی رسیده ولی توسط اتلتیکو مادرید حذف شدند. شیاطین سرخ فصل گذشته در لیگ برتر ششم شدند و امسال در لیگ اروپا حضور داشتند. آنها در لیگ اروپا به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده ولی توسط سویای فینالیست حذف شدند.

1880069

دیدگاهها