کد خبر : 1941332 | 11 خرداد 1402 ساعت 10:50 | 47K بازدید | 10 دیدگاه

پیشنهاد یونایتد به مگوایر: 10 میلیون بگیر و برو!

مدیران منچستریونایتد امیدوار هستند که هری مگوایر، مدافع این تیم، با دریافت 10 میلیون پوند از این باشگاه جدا شود.

پیشنهاد یونایتد به مگوایر: 10 میلیون بگیر و برو!

به گزارش "ورزش سه"، مگوایر این فصل فرصت زیادی برای بازی در ترکیب یونایتد پیدا نکرد چون اریک تن‌هاخ اعتقاد چندانی به او ندارد. 

حضور رافائل واران و لیساندرو مارتینز در خط دفاعی شیاطین سرخ و عملکرد خوب آنها باعث شده که این بازیکن به نیمکت تبعید شود و زمزمه جدایی احتمالی او در پایان فصل بارها به گوش رسیده است. 

مگوایر این فصل تنها 16 بازی در ترکیب یونایتد به میدان رفت و حالا روزنامه انگلیسی دیلی میل خبر داده که مدیران این باشگاه به صورت جدی به دنبال قطع همکاری با این مدافع هستند. 

1880294

هنوز دو سال از مهلت قرارداد او با یونایتد باقی مانده اما مدیران این باشگاه قصد دارند پیشنهاد پرداخت 10 میلیون پوند به او برای جدایی پیشنهاد کنند. 

گفته می‌شود که تن‌هاخ تصمیمی برای قطع همکاری با او ندارد و مایل است این بازیکن همچنان در فهرستش حضور داشته باشد اما مگوایر به دنبال حضور در فهرست تیم ملی انگلیس برای یورو 2024 است و جدایی از یونایتد شاید فرصت حضور در میدان در تیم دیگری را برای او فراهم کند.

انتظار می‌رود که این بازیکن پیشنهاد ارائه شده از سوی یونایتد را بپذیرد و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش‌رو از جمع بازیکنان این تیم جدا شود.

دیدگاهها