کد خبر : 1941341 | 11 خرداد 1402 ساعت 11:45 | 76.2K بازدید | 12 دیدگاه

ژوزه به سیم آخر زد

فحاشی مورینیو به داور: حالا گمشو برو لعنتی!

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، پس از پایان بازی برابر سویا در پارکینگ ورزشگاه به سراغ داور بازی رفت و الفاظ توهین‌آمیزی را خطاب به او استفاده کرد.

فحاشی مورینیو به داور: حالا گمشو برو لعنتی!

به گزارش "ورزش سه"، رم شب گذشته در دیدار فینال لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و در ضربات پنالتی برابر این تیم شکست خورد تا دستش از جام قهرمانی کوتاه بماند. 

پائولو دیبالا گل اول این بازی را به ثمر رساند اما جانلوکا مانچینی روی یک اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا این دیدار به وقت اضافی و در نهایت ضربات پنالتی کشیده شود و درخشش یاسین بونو در دروازه سویا جام را برای این تیم به ارمغان آورد. 

این دیدار بسیار پر برخورد و پر تنش بود و 13 کارت زرد از جیب داور خارج شد و درگیری‌ها به حدی بود که اعضای کادر فنی رم یک بار مجبور شدند مورینیو را کنار بکشند تا برخورد جدی‌تری به وجود نیاید. 

اعتراض این مربی پرتغالی به آنتونی تیلور در طول بازی بارها و بارها از کنار زمین دیده شد و در نهایت کار به جایی رسید که او پس از پایان بازی به پارکینگ ورزشگاه رفت تا شخصا با داور برخورد کند. 

1882247

در حالی که تیلور به همراه تیم داوری‌اش قصد داشت سوار ماشین شود و ورزشگاه را ترک کند، مورینیو خطاب به او فریاد زد:« این رسوایی است، مرد. این واقعا رسوایی است. این شیادی بود. گمشو بیرون. مبارکت باشد. این افتضاح و رسوایی لعنتی است.»

1882248

این اولین بار نیست که سرمربی رم چنین حرکاتی را از خودش نشان می‌دهد. این اتفاق احتمالا تقابل رئال مادرید و بارسلونا در کوپا دل ری سال 2012 را به یاد بسیاری از فوتبال‌دوستان آورده است که پس از شکست رئال در این بازی، مورینیو در پارکینگ ورزشگاه نوکمپ منتظر داور بازی ماند تا به همین شکل اعتراضش را به گوش او برساند. 

انتظار می‌رود که کمیته انضباطی یوفا نسبت به این اتفاق و اظهارات مطرح شده از سوی مورینیو واکنش نشان دهد و جریمه مشخصی را برای او در نظر بگیرد. 

دیدگاهها