کد خبر : 1941352 | 11 خرداد 1402 ساعت 12:50 | 37.4K بازدید | 5 دیدگاه

روزنامه‌های ایتالیا: دزدی از رم

شکست رم برابر سویا در فینال لیگ اروپا سوژه امروز روزنامه‌های چاپ ایتالیاست.

روزنامه‌های ایتالیا: دزدی از رم

به گزارش"ورزش سه"، رم در بازی فینال لیگ اروپا مقابل سویا در ضربات پنالتی تن به شکست داد.

تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو که با شکست بایرلورکوزن به این دور از رقابت‌ها رسیده بود، در وقت‌های معمولی و اضافه به تساوی 1-1 برابر نماینده اسپانیا دست یافته بود.

این شکست موجب شد ژوزه مورینیو در تجربه ششمین فینال اروپایی بالاخره شکست را تجربه کند. او طی 5 تجربه قبلی جام قهرمانی را به دست آورده بود.

روزنامه‌های چاپ امروز ایتالیا ضمن توجه به نتیجه رم به وضعیت مکس آلگری روی نیمکت یوونتوس هم می پردازند:

1882259

گاتزتا تیتر اصلی را به تغییرات در باشگاه میلان اختصاص داده و تیتر زده:"میلان یک کودتای (بزرگ) انجام می‌دهد". این نشریه همچنین برای شکست رم در فینال لیگ اروپا تیتر "پنالتی‌های لعنتی" را انتخاب کرده است.

1882260

در نسخه امروز، کوریره دلو اسپورت تیتر یک را درمورد شکست رم مقابل سویا در فینال لیگ اروپا در نظر گرفته است:"چه می‌خواهید به او بگویید؟ مورینیو و پسرانش لیگ اروپا را در ضربات پنالتی از دست دادند: 5-2‌."
در بخش پایین صفحه تیتری به یوونتوس اختصاص داده شده است:"آلگری یووه را از نو طراحی می‌کند."

1882261

تیتر اول توتواسپورت در نسخه امروز به وضعیت یووه می‌پردازد:"خوشحال باش، تغییر کن یا برو!" در توضیح این عنوان می‌بینیم:"شیوه یووه واضح است: مکس باید خود را با مسیر جدید وفق دهد."
در فضای بالای صفحه برای فینال لیگ اروپا این تیتر وجود دارد: "از رم دزدی شد."

1882262

"زنده باد رم" تیتر اصلی نشریه ایل رومانیستاست که به شکست این تیم مقابل سویا در فینال لیگ اروپا اشاره دارد. علی رغم شکست تیم مورینیو، این نشریه به خاطر عملکرد خوب بازیکنان جالوروسی از آنها تقدیر کرده است.

دیدگاهها