کد خبر : 1942090 | 15 خرداد 1402 ساعت 15:52 | 136.1K بازدید | 59 دیدگاه

تلاش بارسا برای برگرداندن لئو

پدر مسی در خانه لاپورتا: او می‌خواهد برگردد

پدر لیونل مسی با خوان لاپورتا، رییس بارسا، ملاقات کرد تا درباره بازگشت او به بارسا حرف بزند. او بعد از این جلسه تاکید کرد: «مسی دوست دارد برگردد.»

پدر مسی در خانه لاپورتا: او می‌خواهد برگردد

به گزارش "ورزش سه"، ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد خورخه مسی، پدر و مدیربرنامه‌های مسی، به خانه خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، رفته و در آنجا با او ملاقات کرده تا درباره بازگشت سوپر استار آرژانتینی به بارسلونا مذاکره کنند.

مسی هم‌اکنون بر سر یک سه‌راهی قرار دارد: مسیر اول که از همه صاف‌تر و پر زرق و برق‌تر است بازی در عربستان است. گفته می‌شود عرب‌ها حاضرند برای دو سال بازی مسی در عربستان یک میلیارد یورو به او بپردازند.

مسیر دوم که از همه دشوارتر است، بازگشت به بارساست. بارسلونا دو سال پیش به دلیل مشکلات مالی نتوانست با مسی قرارداد ببندد و ناچار شد او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد.

این باشگاه همچنان با همان مشکلات مالی دست به گریبان است، با این تفاوت که یک بسته مالی ویژه طراحی کرده و به لالیگا ارائه داده است. اگر بسته پیشنهادی آن‌ها مورد موافقت مدیران لالیگا قرار بگیرد، آن‌وقت قادر خواهند بود مسی را به خدمت بگیرند.

1883670

خورخه مسی بعد از ملاقات با لاپورتا گفت: «هنوز چیزی در این باره نمی‌دانیم که او به بارسا برمی‌گردد یا نه. لئو عاشق این است که برگردد. گزینه اول او این است که برگردد. من هم عاشق این هستم که او را در بارسا ببینم. الان چیزی نمی‌دانیم. تا ببینیم چه می‌شود. به زودی تصمیم می‌گیریم. خیلی چیزها هست که باید درباره‌اش حرف بزنیم.» ژاوی، مربی بارسا هم با مسی تماس گرفته و با او درباره بازگشتش حرف زده است.

1883671

نکته مهم در این میان این است که همه بارسایی‌ها دوست دارند مسی به این تیم برگردد، اما اول لالیگا باید مجوز مالی این کار را صادر کند. دوم اینکه مسی باید بین پیشنهاد بسیار کلان عربستان و بارسا، دومی را انتخاب کند. در این صورت بازگشت مسی به تیم سابقش رقم خواهد خورد و تمام هواداران بارسا را خوشحال خواهد کرد.

البته ستاره تیم ملی آرژانتین یک گزینه کم سر و صداتر هم در پیش دارد و آن هم پیوستن به اینتر میامی است، تیم دیوید بکام در لیگ حرفه‌ای آمریکا که با توجه به پیشنهاد عربستان بعید است این انتقال رخ دهد.

1883673
لحظه ورود پدر مسی به خانه لاپورتا که ساعتی پیش توسط خبرنگاران اسپانیایی منتشر شد.

دیدگاهها