کد خبر : 1952162 | 30 تیر 1402 ساعت 22:00 | 445.2K بازدید | 276 دیدگاه

وضعیت عجیب بود، عجیب‌تر هم می‌شود؛

اختصاصی: بمب خبری از تیم ملی والیبال ایران

به نظر می‌رسد شنبه‌ای عجیب و غریب در انتظار والیبال ایران خواهد بود.

اختصاصی: بمب خبری از تیم ملی والیبال ایران

به گزارش "ورزش سه"، والیبال ایران روزهای عجیب و کم‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند. تیمی که سال گذشته با هدایت همین بهروز عطایی موفق شد تا مرحله یک هشتم نهایی لیگ ملت‌ها پیش برود، امسال با ۱۰ باخت و فقط دو برد در جایگاه چهاردهم قرار گرفت و از صعود باز ماند.

تیم ملی در جریان لیگ ملت‌ها نیز روزهای عجیبی را سپری کرد که شاید مهم‌ترین آنها در هفته آخر بود؛ جایی که ویزای چند بازیکن و البته سرمربی تیم ملی صادر نشد تا تیمی ناقص راهی هفته آخر مسابقات در آناهایم آمریکا شود.

از طرف دیگر پوریا حسین خانزاده نیز در هفته آخر به اردوی تیم ملی جوانان ملحق شد. همچنین بازیکنانی نظیر علی حاجی‌پور، مرتضی شریفی و جواد کریمی نیز با مصدومیت مواجه شدند.

بعد از گذشت بیش از یک هفته از پایان لیگ ملت‌ها برای تیم ملی والیبال ایران، حواشی همچنان بسیار داغ دنبال می‌شود. در روزهای اخیر مرتضی شریفی رسماً اعلام کرد که به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیم ملی را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی کند، اما به نظر می‌رسد که این تازه آغاز کار است.

بر اساس پیگیری‌های ما دو بازیکن دیگر تیم ملی که جزء مهره‌های کلیدی ایران در لیگ ملت‌ها بودند نیز در آستانه انصراف از حضور در تیم ملی قرار دارند. این دو بازیکن در هر سه هفته لیگ ملت‌ها حاضر بودند و قصد دارند به شکل رسمی انصراف خود را از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام کنند.

1900421

البته این دو بازیکن احتمالا قرار است فردا جلسه‌ای با محمدرضا داورزنی داشته باشند تا در این باره با رئیس فدراسیون صحبت کنند اما حداقل در حال حاضر تصمیم آنها برای عدم حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قطعی است.

این اتفاق در حالی رخ داده که پیش از این بازیکنانی نظیر صابر کاظمی، امیر غفور و مسعود غلامی از حضور در تیم ملی انصراف داده بودند. همچنین مهره‌های مهمی مثل علی‌اصغر مجرد و مرتضی شریفی نیز اعلام کردند که به دلیل مصدومیت نمی‌توانند تیم ملی را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی کنند. همچنین بازیکنی مثل محمدجواد معنوی نژاد نیز با آن شکل و شمایل عجیب از تیم ملی کنار رفته است. 

حالا اگر این دو بازیکن نیز به لیست غایبان تیم ملی برای قهرمانی آسیا اضافه شوند، قطعاً یک شوک بزرگ به والیبال ایران وارد خواهد شد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که فردا چه اتفاقی رخ خواهد داد؛ شنبه‌ای احتمالاً عجیب که قرار است در آن جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال نیز برگزار شود.

دیدگاه‌ها