کد خبر : 1960812 | 05 شهریور 1402 ساعت 10:46 | 150.5K بازدید | 91 دیدگاه

آب خوش از گلوی عیسی پایین رفت (عکس)

عیسی آل‌کثیر در مصاف هفته چهارم با حل مشکل مربوط به قراردادش می‌تواند برای سپاهان بازی کند.

آب خوش از گلوی عیسی پایین رفت (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های محمدرضا ساکت و دستیارانش پیش از آغاز فصل جدید رقابت‌های فوتبال در ایران و همینطور طی سه هفته گذشته معطوف به حل مشکلاتی بوده که برای ثبت قرارداد عیسی آل‌کثیر، برایان دابو و برخی دیگر از بازیکنان سپاهان وجود داشت.
تصویب قوانین جدید حسابی مدیران باشگاه‌های مدعی در فوتبال ایران را به دردسر انداخت و به ویژه رضا درویش و محمدرضا ساکت که از مخالفان قانون سقف بودجه به شمار می‌روند، روزهای سختی را پشت سر گذاشتند.

البته پرسپولیس به هر ترتیبی بود که بود توانست تا پیش از شروع مسابقات فرم بودجه خود را به سازمان لیگ بدهد، اما محمدرضا ساکت و همکارانش در سپاهان موفق به این کار نشدند تا از خریدهای جدید این تیم عیسی آل‌کثیر و برایان دابو کارت بازی برای‌شان صادر نشود.

1916329

سه هفته ابتدایی در شرایطی برای سپاهان با برد به پایان رسید، که یکی از حواشی پیرامون این تیم وضعیت عیسی آل‌کثیر بود؛ موضوعی بسیار پراهمیت که در برخی از مقاطع حواشی زیادی برای سپاهانی‌ها ایجاد کرد.

این مشکل سرانجام با رضایت عیسی و تغییراتی که در قراردادش ایجاد شده است، درنهایت به پایان رسیده و مهاجم جنوبی فصول گذشته پرسپولیس حالا می‌تواند از هفته چهارم برای تیمش به میدان برود، تا پس از هفته‌ها حرص و جوش خوردن و نشستن روی سکوها و تماشای بازی‌های سپاهان از خانه، آب خوشی از گلوی آل‌کثیر پایان رفته باشد.
البته که همچنان کار سنگین مدیران باشگاه اصفهانی ادامه دارد و آنها باید راه حلی برای حل مشکل برایان دابو پیدا کنند تا کارت بازی او هم صادر شود.

1916330
عیسی آل‌کثیر در آخرین تمرین طلایی پوشان اصفهانی در مجموع باغ فردوس و در فاصله دو روز تا دیدار چهارم سپاهان در لیگ بیست و سوم که روز سه شنبه از ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه دستگردی اکباتان مقابل پیکان برگزار خواهد شد. او احتمالا در این مسابقه به عنوان یار تعویضی در نیمه دوم اولین حضور خود را با پیراهن سپاهان انجام خواهد داد، تا رفته رفته آماده بازی‌های حساس‌تر و همینطور رقابت‌های آسیایی شود.

دیدگاه‌ها