کد خبر : 1967505 | 01 مهر 1402 ساعت 19:39 | 30.3K بازدید | 26 دیدگاه

هفت گل در دو مسابقه؛

رقیب آسیایی سپاهان پُر گل می‌بازد

آلمالیق ازبکستان در حضور هافبک ایرانی خود مقابل متالورگ بیک‌آباد مغلوب شد.

رقیب آسیایی سپاهان پُر گل می‌بازد

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم سوپر لیگ ازبکستان، تیم فوتبال آلمالیق که یکی از رقبای سپاهان ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به شمار می رود، از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه اختصاصی خود مقابل تیم رده یازدهمی متالورگ بیک‌آباد قرار گرفت که در این مسابقه، سیاوش حق‌نظری هافبک ایرانی‌اش را در ترکیب ابتدایی داشت.

آلمالیق ازبکستان که پنج روز قبل در هفته اول گروه C لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه ملک عبدالله جده با نتیجه سه بر صفر مقابل الاتحاد عربستان شکست خورده بود، امروز هم یک باخت سنگین دیگر در جدال خانگی برابر متالورگ بیک‌آباد متحمل شد.

1929598

تیم فوتبال آلمالیق در هر دو نیمه مسابقه خانگی امروز مقابل متالورگ بیک‌آباد دو گل دریافت کرد و یک گل به ثمر رساند و در نهایت با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد تا 29 امتیازی بماند و در رده پنجم جدول سوپر لیگ ازبکستان قرار بگیرد؛ جایگاهی که در صورت ادامه نمی‌تواند دوباره سهمیه آسیایی را نصیب این تیم کند.

سیاوش حق‌نظری، هافبک ایرانی آلمالیق که در دیدار اخیرشان مقابل الاتحاد عربستان از ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد و پیش از آن هم در سوپر لیگ ازبکستان دو گل به ثمر رسانده بود، امروز برابر متالورگ بیک‌آباد حضور 90 دقیقه‌ای در زمین داشت و هجدهمین بازی خود در این فصل را انجام داد.

گفتنی است، تیم فوتبال آلمالیق ازبکستان روزهای یکم و پانزدهم آبان ماه دیدارهای رفت و برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل سپاهان ایران برگزار می کند.

دیدگاهها